Foto-LETA

Šogad mācības 1.klasē uzsāks par 1000 bērniem mazāk nekā pērn 5

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) prognozē, ka šogad  pirmajā klasē mācības uzsāks 21 107 skolēni, kas ir par 1000 bērniem mazāk nekā pērn, aģentūrai BNS pavēstīja IZM pārstāve Inta Stīpniece.

Reklāma
Reklāma
Labāk tos izslēgt no savas ēdienkartes! 5 produkti, kas kaitē aizkuņģa dziedzerim
Kokteilis
Pirmdien pilnmēness! 3 zodiaka zīmes, kurām šajā laikā “aizbrauks jumts” – labāk turieties no viņiem pa gabalu 1
“Putins no tā baidās!” Ukrainas karavīri izvirzījuši savus nosacījumus sarunām ar Krieviju
Lasīt citas ziņas

2016./2017.mācību gadā pirmajā klasē mācības uzsāks 21 107 skolēni, kas ir mazāk nekā pērn, kad 1.klasē mācības uzsāka 22 262 skolēni.

Lai gan pirmklasnieku skaits samazinās, kopējais skolēnu skaits izglītības iestādēs pieaug. 2015./2016.mācību gadā Latvijā skolās mācījās 203 773 skolēni, bet šogad prognozētais skolēnu skaits ir 202 715.

CITI ŠOBRĪD LASA

Stīpniece norādīja, ka kopējais izglītojamo skaits Latvijas vispārizglītojošajās mācību iestādēs ir lielāks, jo daļa izglītojamo mācās arī vakara, neklātienes vai tālmācības programmās.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.