Foto-LETA

Solidarizējoties ar Francijas tautu, Latvijā izkar karogus sēru noformējumā 0

Pievieno LA.LV

Valsts prezidents Raimonds Vējonis aicinājis Latvijas iedzīvotājus svētdien, 15.novembrī, izkārt valsts karogus sēru noformējumā, solidarizējoties ar Francijas tautu.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Lasīt citas ziņas

Vējonis tāpat aicina ikvienu, izrādot savu līdzjūtību, doties pie Francijas vēstniecības.

Prezidents pirmssvētku laikā aicināja visus Latvijas iedzīvotājus īpaši novērtēt “stabilitāti un mieru, kas ir mūsu zemē”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka koordinētās apšaudēs un sprādzienos Parīzē piektdienas vakarā nogalināti vismaz 129, bet slimnīcās nogādāti 300 ievainotie, vēsta Francijas mediji. Uzbrukumi notikuši vairākās sabiedriskās Parīzes vietās.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.