Foto-Shutterstock

Šonedēļ gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +10 grādiem 0

Šodien augsta spiediena atzara ietekmē debesis Latvijā brīžiem skaidrosies un tikai dažviet gaidāmi pavisam nelieli īslaicīgi nokrišņi. Pūtīs lēns vējš, un gaisa temperatūra paaugstināsies līdz 0…+5°. Tomēr jau nākamajā naktī augsta spiediena atzars savu ietekmi pamazām zaudēs un turpmākajā nedēļā laika apstākļi būs nepastāvīgi: siltākas gaisa masas mīsies ar nedaudz aukstākām, vējš kļūs brāzmains, un atsevišķās dienās nokrišņi gaidāmi gandrīz visā Latvijā.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Lasīt citas ziņas

Otrdienas pēcpusdienā un naktī uz trešdienu plašs ciklons ar centru virs Ziemeļu jūras Latvijā no rietumiem ienesīs siltāka gaisa masu, līdz ar to jau nedēļas vidū vietām centrālajos un dienvidu rajonos termometra stabiņš dienas laikā sasniegs +8…+10° atzīmi. Tomēr ciklona ietekmē trešdien lielākajā teritorijas daļā gaidāms arī neliels līdz mērens lietus, turklāt pastiprināsies dienvidu, dienvidrietumu vējš, daudzviet brāzmās sasniedzot 15-18 metrus sekundē.

Arī turpmākajās dienā saglabāsies nepastāvīgi laika apstākļi: ceturtdiena aizritēs bez būtiskiem nokrišņiem, bet piektdien gar Skandināvijas ziemeļu daļu virzīsies jau nākamais ciklons, kura ietekmē Latvijā no jauna gaidāms lietus un brāzmains vējš. Gaisa temperatūra nedēļas otrajā pusē dienas laikā pieturēsies +4…+10 grādu robežās, bet naktīs gaiss atzisīs līdz vidēji -2…+3 grādiem, nedēļas nogalē vietām līdz -5 grādiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.