Arī “Barcelona” zvaigznei Lionelam Mesi draud algas samazinājums.

Spāņu futbola grandu melnais vakars Karaļa kausā 0

Spānijas futbola grandi “Barcelona” un Madrides “Real” ceturtdien Spānijas Karaļa kausa izcīņas ceturtdaļfinālā piedzīvoja negaidītus zaudējumus, izstājoties no tālākās dalības turnīrā.

Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
7 pārtikas produkti un dzērieni, kas veicina grumbu veidošanos un paātrina novecošanos 28
4 ikdienišķas un efektīvas lietas: tās palīdz tikt vaļā no liekā svara, ja tev nepatīk sportot 7

Vispirms Madrides “Real” mājās ar 3:4 (0:1) piekāpās Sansevastjanas “Real Sociedad”.

Spēles rezultātu 22.minūtē atklāja no “Real” uz “Real Sociedad” izīrētais Martins Odegārds, kurš no aptuveni 16 metru atzīmes izpildīja spēcīgu un netveramu sitienu. Atlikušās minūtes pirmajā puslaikā noritēja bez vārtu guvumiem.

“Golu” birums sākās spēles 54.minūtē. Aleksandrs Izaks ar filigrānu sitienu pa gaisā esošu bumbu panāca 2:0, bet jau divas minūtes vēlāk viņš “Real” piespieda pie sienas, panākot 3:0.

59.minūtē Marselu ātri atguva vienus vārtus, bet pēc desmit minūtēm 4:1 noformēja Mikels Merino. Madridiešiem 83.minūtē Rodrigo personā izdevās gūt savus otros vārtus, bet kompensācijas laika trešajā minūtē precīzs bija Načo, taču šie vārti sekoja jau nedaudz par vēlu, lai noslēgtu veiksmīgu atspēlēšanos.

Šī “Real” bija pirmā spēle trenera Zinedina Zidāna vadībā, kurā no saviem vārtiem bumbu nācās izvilkt četras reizes.

Tikmēr “Barcelona” viesos ar 0:1 (0:0) zaudēja Bilbao “Athletic”.

Vienīgos vārtus šajā duelī guva Serhio Buskets, kurš kompensācijas laika trešajā minūtē soda laukumā spēlēja neveiksmīgi ar galvu, kā rezultātā bumba ielidoja savas komandas vārtos.

Šī ir pirmā reize kopš 2003.gada, kad Spānijas Karaļa kausa izcīņas pusfinālā nav tikušas trīs bagātākās Spānijas vienības – Madrides “Real”, “Barcelona” un Madrides “Atletico”.

Abas uzvarējušās komandas Karaļa kausa pusfinālā pievienosies tur jau iekļuvušajām “Granada” un pēc spēka otrās līgas komandai “Mirandes”.

Pērn par čempioni tika kronēta “Valencia”, kurai tas bija jau astotais tituls vēsturē, bet visvairāk – 30 – ir “Barcelona” kontā.