Toni Kross nodemonstrēja savu meistarību un apķērību, gūstot vārtus no stūra sitiena.

Veiklais Kross Spānijas Superkausa pusfinālā gūst vārtus no stūra sitiena 0

Vācijas izlases futbolists Toni Kross trešdien nodemonstrēja izcilu veiklību un situācijas novērtējumu, Spānijas Superkausa pusfinālā gūstot vārtus no stūra sitiena.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10

Madrides “Real” vienība pusfināla cīņā ar 3:1 (2:0) uzvarēja “Valencia”, bet Kross spēles 15.minūtē atklāja rezultātu.

Uz “Valencia” vārtiem tika nozīmēts stūra sitiens, kuru izpildīt devās Kross. Redzot, ka pretinieku vārtsargs Haime Domenehs ir izgājis tālu no vārtiem, vācietis ātri novērtēja situāciju un izdarīja tiešu sitienu pa vārtiem, iegriežot bumbu mērķi.

Madridiešiem pārsvaru dubultot izdevās 39.minūtē, kad pēc vairākiem mēģinājumiem, Isko izdarītais sitiens bija rezultatīvs. Spēcīgus pamatus uzvarai 65.minūtē ielika Luka Modričs, kurš soda laukumā daudz neko neizdomāja un pasita bumbu garām gan aizsargam, gan vārtsargam.

“Valencia” savus vienīgos vārtus guva jau mača kompensācijas laikā, Dani Pareho precīzi izpildot “pendeli”. Soda sitiens uz “Real” vārtiem tika piešķirts, jo savā soda laukumā pirms tam ar roku nospēlēja Serhio Ramos.

Turpinājumā “Real” labā vārtus guva arī Isko un Luka Modričs, bet “Valencia” spēja atbildēt tikai ar realizētu 11 metru soda sitienu kompensācijas laikā.

Ceturtdien otrā pusfināla duelī tiksies “Barcelona” un Madride “Atletico”, savukārt finālspēle paredzēta svētdien.

Zīmīgi, ka Spānijas Superkausa izcīņā pirmo reizi piedalās četri klubi, kuri piedevām mačus aizvada Saūda Arābijā. Tādā veidā Spānijas futbola federācija cenšas nopelnīt vairāk naudas.