Foto – AFP/LETA
Foto – AFP/LETA
Ilustratīvs foto

Sprādzienā ogļraktuvē Ukrainā viens bojāgājušais, deviņi pazuduši 0

Metāna gāzes sprādzienā ogļraktuvē Ukrainas austrumos otrdien dzīvību zaudējis viens strādnieks, bet deviņi pazuduši, trešdien pavēstīja vietējās varas pārstāvji, atzīstot – maz ticams, ka pazudušie vēl ir dzīvo vidū.

Reklāma
Reklāma
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
“Lai krievi sēž, skatās un trīc, šie ir ievadvārdi!” Ukraina strauji iegūst “muskuļu masu” ballistikā
Lasīt citas ziņas

Brīdī, kad noticis sprādziens, šahtā bijuši 20 cilvēki.

“Četri cilvēki slimnīcā ārstē apdegumus. Mēs esam izcēluši vienu līķi, un deviņi vēl ir zem drupām,” sacīja Luhanskas veselības aizsardzības sektora pārstāve Larisa Airapetjana.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Izredzes, ka viņus izdosies atrast dzīvus, ir niecīgas. Gāzes uzkrāšanās bija ir ļoti liela,” viņa piebilda.

Traģēdija notikusi Donbasa daļā, kas neatrodas Ukrainas valdības kontrolē.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.