Foto – Juris Kalniņš

Spruktam un Rēdliham sezona KHL beigusies 0

Jāņa Sprukta un Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas “Lokomotiv” Gagarina kausa Rietumu konferences finālsērijas piektajā spēlē ceturtdien izbraukumā ar 2:3 zaudēja Prāgas “Lev”.

Kokteilis
FOTO. 10 visu laiku seksīgāko vīriešu tops – tajā iekļuvis arī visiem labi zināms latviešu dziedātājs
Nedariet to dušā! 7 visbiežāk pieļautās kļūdas, ko mazgājoties pieļauj lielākā daļa cilvēku
Kokteilis
auksta duša! Pašmāju slavenības, tostarp Eilands un Stafecka, aizturētas Maiami lidostā 44
Lasīt citas ziņas

Tādējādi “Lev” sērijā uzvarēja ar 4:1 un kļuva par pirmo ārzemju komandu, kas iekļuvusi Gagarina kausa finālā.

Miķelis Rēdlihs šovakar rezultatīvi asistēja Džefam Pletam pirmo vārtu guvumā. Plets guva arī otros vārtus, turklāt ļoti skaistus, pats sev gaisā piespēlējot un no gaisa arī raidot ripu Petri Vehanena sargātajos vārtos. Tomēr kopumā labāki spēlē un sērijā bija Prāgas hokejisti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rēdlihs spēlēja vairāk par 15 minūtēm, bet Sprukts uz ledus pavadīja nepilnas desmit minūtes.

Viņu pretinieki finālā vēl nav zināmi. Austrumos Magņitogorskas “Metallurg” ir vadībā sērijā ar 3:1 pret Artūra Kuldas pārstāvēto Ufas “Salavat Julajev”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.