Publicitātes foto

Stāsts par pavedināšanu: Nacionālais teātris iestudē Kirkegoru 0

Latvijas Nacionālajā teātrī aktrise un režisore Daiga Kažociņa iestudē izrādi “Mūžīgais komentārs No 4”, kas tiek veidota pēc Sērena Kirkegora darba “Pavedēja dienasgrāmata” motīviem, LA.lv uzzināja teātrī.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Lasīt citas ziņas

Izrāde “Mūžīgais komentārs No 4”, kas pirmizrādi piedzīvos 11. martā, ir savdabīgas mīlas stāsts par pavedināšanu un tās paliekošajām sekām. Izrādes centrā ir nejauša sarakste starp pavedēju un jaunu meiteni. Skatītājs nokļūst daudzveidīgu un nebeidzamu interpretāciju varā, jo pats notikums ir pieejams tikai pastarpināti ar pavedēja manuskripta palīdzību. Izrādes, varoņi lasot atrasto manuskriptu, mēģina gan izvairīties no garlaicības, gan arī saprast īpašu estētisko dzīvesveidu.

Izrādes pamatā ir izcilā dāņu filozofa Sērena Kirkegora (1813 – 1855) darbs “Pavedēja dienasgrāmata”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lomās Agnese Cīrule, Kaspars Aniņš, Ģirts Liuziniks un mūziķe Sniedze Prauliņa.
Izrādes dramaturgs Ainārs Kamoliņš, scenogrāfs Ivars Veinbergs, kostīmu māksliniece Kristīne Abika, gaismu māksliniece Lienīte Slišāne, Sniedzes Prauliņas muzikālais noformējums.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.