STOPkadri: Ārlietu ministrijā paviesojās KNAB. Ko birojs tur ieraudzīja? 98

Kur meklēt treknumu, meklējiet valsts pārvaldē! Ārlietu ministrijā bija paviesojušies cilvēki no KNAB. Ko ieraudzījuši? Tas skatāms TV24 raidījuma “STOPkadri” ierakstā, kura tēmu uzskatāmi iztirzā raidījuma vadītājs Armands Puče.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
Mājas
FOTO. “Īpašnieks izīrē saulainu dzīvokli!” Rīgā var atrast īres dzīvokļus zem 200 eiro mēnesī, bet… 1
TV24
Vitenbergs: Baumu līmenī ik pa brīdim izskan, ka parlamentārā sekretāre ir “nokodusi” ministri
Lasīt citas ziņas

“KNAB ierauga, ka ierēdņi sev ir piešķīruši naudas balvas. Iedomājieties, kā tas skan – naudas balvas! Par ko? Par labu darbu. Protams. Naudas balvas sadalījuši ierēdņi ar izcilu, es neteikšu, reputāciju. Bet pieredze ir grezna – pieredzējuši diplomāti, starp viņiem ir arī ordeņu nēsātāji, visādi kavalieri, atzinības rakstu nesēji”, sarkastiski uzskaita Puče.

Andris Pelšs – 280 euro
Andžejs Viļumsons – 250 eiro
Ivars Pundurs – 200 eiro
Astra Kurme – 220 eiro
Atis Locis – 550 eiro

CITI ŠOBRĪD LASA

Par ko ir runa? Kādas soda naudas? – vaicā raidījums un uzreiz atbild: “KNAB soda Ārlietu ministrijas amatpersonas par to, ka paši sev ir piešķīruši balvas.” Bet kur ir humors, turpina lietu risināt Puče.

Puče vērš uzmanību uz to, ka akcents tiek publiski likts uz to, kādas ir summas, kas tika piemērotas kā sods. Ko tas nozīmē? “Viņi sev piešķīra un pēc tam atdeva atpakaļ. Tas nozīmē, ka var riskēt – ja nu neuzķer?”

Ministriju šobrīd vada ārlietu ministrs – tas pats, kurš gatavojas kļūt par valsts prezidentu.

Mārtiņš Drēģeris, ārlietu ministra padomnieks, par šo gadījumu teicis: “Ministrs pagājušā gada 21.decembrī, saņemot informāciju par šo gadījumu un izvērtējot apstākļus, dienesta pārbaudes rezultātā izteica rakstisku aizrādījumu Pelšam. ĀM iekšējo pārbaužu rezultātā nepilnības novērsa.”

Puče smejas par šo briesmīgo soda mēru: “Tas ir ārprāts! Ārprāts, kā ierēdņiem jācieš!”

Puče turpina: “Ārlietu ministrija ir iemācījusies trekni dzīvot. Viņi gan saka, ka viņi saņem algas kā veikala “Lidl” pārdevēji, taču minētie ierēdņi, kas tika minēti tablo, saņem normāli – 4141 eiro mēnesī, 3653, zemākā alga 3000, un tas nav ar tiem procentiem, kurus vēl pieņēma jaunajā budžetā. Tur jau ar’ nāca klāt!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.