STOPkadri: “Kampaņa ir jautra! Viņi tur vēl klapēsies.” Dombrovskis sācis lielo kampaņu pret Kariņu? 137

Divi “Jaunās Vienotības” dinozauri – bijušais premjers Krišjānis Kariņš un Eiropas Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieks Valdis Dombrovskis pretendē uz eirokomisāra krēslu. Kā Kariņš ar Dombrovski tagad sadzīvos?

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Lasīt citas ziņas

Lai gan eirokomisārs tiks izraudzīts tikai nākamā gada rudenī, TV24 raidījuma “STOPkadri” vadītājs Armands Puče vērš uzmanību, ka Dombrovskis jau sācis lielo kampaņu pret Kariņu.

Viņš atsaucas uz izdevuma “Politico” rakstīto, kur kā lielākais Dombrovska pretinieks cīņā uz amata saglabāšanu nosaukts tieši Kariņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Politico” raksta, ka abiem partijas biedriem ir spēcīgas izredzes iegūt vienu no vadošajiem ES amatiem. Arī Dombrovskis ir bijušais Latvijas premjerministrs, par savu otro pilnvaru termiņu viņš EK saņēmis titulu “izpildviceprezidents”, kā arī viņam ir liela ietekme Eiropas Tautas partijā.

Savukārt Kariņš tiek uzskatīts par “starptautisku” politiķi. Viņš ir dzimis ASV Delavēras štatā, 58 gadus vecais politiķis runā angliski ar amerikāņu akcentu, un viņa atbalstītāji uzskata, ka viņš ir dabiska izvēle augsta ranga amatam.

Raidījuma vadītājs vērš uzmanību, ka uzsvars tiek likts uz Kariņa amerikāņu akcentu, pieļaujot, ka tas darīts ar nolūku, jo Eiropa pret amerikāņiem ne īpaši labi attiecoties

Viņš pieļauj, ka uzsvaru, kas šajā rakstā likts uz uz Kariņa amerikāņu akcentu, panācis Dombrovskis: “Kampaņa ir jautra! Viņi tur vēl klapēsies.”

Visu raidījumu var noskatīties šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.