STOPkadri: “Turpinām spēlēt kariņu. Aizsardzības ministrijā to māk!” 63

“Puikām vienmēr ir paticis spēlēt kariņu. Kur vislābāk spēlēt kariņu? Pagalmā? Nē, aizsardzības ministrijā,” TV24 raidījumā “STOPkadri” stāsta žurnālists Armands Puče.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
Mājas
FOTO. “Īpašnieks izīrē saulainu dzīvokli!” Rīgā var atrast īres dzīvokļus zem 200 eiro mēnesī, bet… 1
Lasīt citas ziņas

Stāsta, ka Aizsardzības ministrija cīnoties grupējumi. Par to liecina pārtikas iepirkums. Saistībā ar pārtikas iepikrkuma tiesas prāvu ir jau vairākas personas attaisnotas- Ēriks Ezeriņš un Imants Freibergs. Savukārt Ervīns Kopeika lēmumu pārsūdz.

“Kaut kas notiek, kaut kas nenotiek. Savukārt militārā policija. Vai esat kaut ko tādu dzirdējuši?” Puče stāsta, ka militārā policija ir veiksi kratīšanu pie brigādes ģenerāļa Ervīna Kopeikas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš ir atbildīgs par Valsts aizsardzības loģistikas iepirkumu: “Tur, kur ir darīšana ar iepirkumiem, ir jāskatās uz nagiem. Tagad viņš ir atstādināts uz izmeklēšanas laiku.”

Neoficiāli runā, ka Kopeika ir atstādināts par nepareizu mantas norakstīšanu. Taču runā, ka Ervīns Kopeika esot atklājis īstos pārtikas iepirkuma darboņus. Kā arī ir versija, ka Kopeika esot kāda karojoša grupējuma pārstāvis. “Protams, tie kas to saka ir ienaidnieki,” bilst Puče.

“Šim visam klāt noteikti ir jāpielik skeleti. Skeleti ir visiem. Kā tad ministrs bez skeletiem?!” vaicā Armands Puče.

Andris Sprūds no savas iepriekšējās darbavietas kaut ko nes līdzi un tie, kas karo Aizsardzības ministrijā, tie saka: “Klausies Sprūd, ko tu darīji Ķīnā?”

Izrādās, ka Šanhajas forumā Sprūds uzstājās ar runu. Ārpolitikas institūtā, kur viņš strādāja, parakstīja sadarbības memorandu ar institūtu, kas sadarbojas ar izlūku apmācību skolu Ķīnā. Kā arī viņš ir piedalījies konferencē Tibetā, kuru rīkoja Ķīnas valdība.

“Andrim jau arī nav viegli. Tātad ir jācīnās! Turpinām spēlēt kariņu. Aizsardzības ministrijā to māk!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.