Ugunsgrēks Stradiņa slimnīcā
Ugunsgrēks Stradiņa slimnīcā
Foto: Lita Millere/LETA

FOTO. Stradiņa slimnīcā izcēlies ugunsgrēks; cilvēki evakuēti 7

Ugunsgrēks Stradiņa slimnīcā
Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
senioriem pasargat sevi vasaras svelmē? 3 vērtīgi padomi
Lasīt citas ziņas

Ziņa plkst. 12.30 papildināta ar jaunāko informāciju

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas 15.korpusa sestajā stāvā, aizdegoties pārsegumam, izveidojies sadūmojums, līdz ar ko tika evakuēti cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

CITI ŠOBRĪD LASA

Ugunsdzēsēji glābēji, sadarbībā ar slimnīcas administrāciju, strādā notikuma vietā, no sadūmotās vides tika evakuēti 14 cilvēki, bet viens cilvēks cietis.

Plkst.10.08 ugunsdzēsējiem izdevās ierobežot liesmu izplatīšanos – starpstāvu pārsegums dega 3 kvadrātmetru platībā.

Piektdien konstatētais piedūmojums Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā (PSKUS) izcēlies Dzemdību nodaļas darba kabinetā, kas atrodas 15.korpusa 6.stāvā, apstiprināja iestādes sabiedrisko attiecību speciāliste Evija Mileiko.

Par notikušo nekavējoties tika ziņots Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD), sasaukta slimnīcas Operatīvās vadības grupa un sāktas nepieciešamās darbības pacientu un darbinieku evakuācijai.

Šobrīd situācija ir atrisināta – evakuācija pārtraukta, VUGD brigādes beigušas savu darbu un slimnīca atsākusi strādāt ierastā ritmā.

Plkst.10.08 ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās ierobežot liesmu izplatīšanos – starpstāvu pārsegums dega trīs kvadrātmetru platībā.

Mileiko sacīja, ka pabaidām neesot skaidrs, kāpēc izcēlies piedūmojums, tomēr ēkā notiek remontdarbi, un “kaut kur kaut kas varēja notikt”.

Kopumā no sadūmotām telpām evakuēti 14 cilvēki. Pēc VUGD informācijas, sadūmojumā bija cietis arī viens cilvēks. Mileiko apstiprināja, ka tas ir darbinieks, taču situācija neesot tiešā veidā saistīta ar piedūmojumu, bet gan ar paša cilvēka reakciju uz to.

Ārkārtējās situācijas apstākļos darbs notikuma vietā noritēja sekmīgi, sadarbojoties slimnīcas administrācijai, personālam, VUGD brigādēm un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Plkst.10.46 ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā pabeidza.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.