Studenti otro reizi pārspēj saldeniekus 0

Latvijas basketbola līgas spēlē Rīgas Olimpiskajā sporta centrā Latvijas Universitātes komanda ar 79:75 uzvarēja BK „Saldus”.

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Ar ko Lukašenko uzjautrinājis Slaidiņu: “Tur veči stūma ezi ārā ar visām adatām!” 12
Ar vienu roku dod, ar otru ņem – G7 dienaskārtībā vairs nav Krievijas aktīvu konfiskācija. Ir tikai bailes?

Spēli veiksmīgāk iesāka studenti, veicot izrāvienu 10:0, ko gan pārtrauca saldenieku trīspunktu metiens, taču drīz vien rezultāta starpība atkal pārsniedza desmit punktus, un pirmā ceturtdaļa beidzās ar 26:15. Otrās ceturtdaļas sākumā mājnieki turpināja audzēt pārsvaru, vienubrīd panākot pat plus 12, taču tad viesi sāka izrāvienu 16:3, kas spēles 17. minūtē ļāva viņiem starpību izlīdzināt un pat izvirzīties vadībā. Puslaika pārtraukumā  BK „Saldus” devās ar sev labvēlīgu rezultātu – plus trīs  (36:33).

Trešās ceturdaļas sākums radīja lielu intrigu, jo priekšgalā izvirzījās te viena, te otrai komanda. 26. minūtē pēc Riharda Zēberga četriem pēc kārtas gūtajiem punktiem saldenieku treneris bija spiests prasīt minūtes pārtraukumu, tomēr “Latvijas Universitāte” turpināja audzēt rezultāta starpību, trešo ceturdaļu beidzot jau ar 11 punktu pārsvaru (58:47). Arī pēdējo ceturksni studenti sāka tikpat apņēmīgi un 31. minūtē panāca plus 14, kas bija lielākais pārsvars šajā spēlē (64:50). Atgūties saldenieki spēja tikai pēdējās minūtēs, starpību samazinot divkārt (75:68), un pēdējās sekundēs – pat līdz mīnus divi. Taču daži neveiksmīgi soda metieni viņiem neļāva izcīnīt uzvaru, un jau otro reizi šosezon nācās zaudēt studentiem.

LBL turnīra tabulā „Latvijas Universitāte” (5-13) ieņem devīto vietu, BK „Saldus” (2-16) – desmito, pēdējo.

LBL ČEMPIONĀTS

“Latvijas Universitāte” – BK “Saldus” 79:75 (26:15, 33:36, 58:47), Bikše 19, Aizpurs 16+6 AB, Zēbergs un Darģis pa 12; Šteinbergs 17, Līcītis 14, Freimanis 12+11 AB.