Izglītība

Studenti var pieteikties brīvprātīgajam darbam ārzemēs0

Foto – Stock.xchng

Starptautiskā studentu organizācija “AIESEC” aicina studentus un nesenos augstskolu absolventus līdz 30.aprīlim pieteikties brīvprātīgajam darbam vienā no 112 AIESEC dalībvalstīm, aģentūru LETA informēja organizācijas apmaiņas projektu komunikāciju koordinators Dāvis Sporāns.

AIESEC brīvprātīgā darba laikā prakses dalībniekiem ir iespēja iegūt pieredzi, dzīvot multikulturālā vidē, iepazīt jaunus cilvēkus, gūt jaunus iespaidus, uzlabot angļu valodas un komunikācijas prasmes, kā arī sniegt savu ieguldījumu sabiedrības attīstībā.

Lai pieteiktos un jau šī gada vasarā dotos uz ārzemēm, jāaizpilda pieteikuma anketa projekta mājaslapā “www.aiesec.lv/exchange”.

Sporāns atklāja, ka notiks arī informatīvie vakari – 11.aprīlī plkst.18.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātē, 308.telpā, un 23.aprīlī plkst.18.30 Rīgas Ekonomikas augstskolā (SSE) 311.telpā. Tikšanās laikā interesentiem būs iespēja uzzināt vairāk par brīvprātīgā darba iespējām, kā arī rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Brīvprātīgā darba programma sniedz iespēju piedalīties dažādos vides un sociālajos projektos, izglītojot jauniešus par sociālām problēmām, kā arī mācot valodas un sniedzot iespēju apgūt jaunas prasmes. Dalība šajā programmā ilgst vidēji sešas līdz astoņas nedēļas. Tās laikā jaunietim tiek nodrošināts uzturs un dzīvesvieta, kā arī iespēja iepazīt izvēlētās valsts sabiedrību, mācīties valodu un dzīvesveidu.

AIESEC ir bezpeļņas organizācija, kura darbojas 113 pasaules valstīs jau 65 gadus. AIESEC mērķis ir attīstīt studentu profesionālās iemaņas un līderības potenciālu, piedaloties dažādos vietējā un starptautiskā mēroga projektos. AIESEC Latvijā darbojas kopš 1995.gada, vadot pārstāvniecības Rīgā, Valmierā un Jelgavā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Latvijā
Bezmaksas izglītība kļūs dārgāka. Plāno ar likumu noteikt, ka vecāki nodrošina bērniem datorus un internetu
3 dienas
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Neērts jautājums – kāpēc nedzirdam arī Latvijas ebrejus? 10
5 dienas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Par izglītību kā pakalpojumu – Rīgas domes Izglītības departamenta direktors Māris Krastiņš
Intervija Nedēļa

Lasītākie

IP
Ilze Pētersone
Kultūra
“Esmu optimists, lai gan depresīvs.” Pēdējā saruna ar mūžībā devušos Paulu Bankovski žurnālā “Mājas Viesis”
Intervija 5 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
“Jūs, meitiņ, palaistiet ar kokakolu, sālsūdeni vai sodas ūdeni.” Saruna ar zāļu sievu un Cēsu pils dārznieci Līgu Eglīti
Intervija 6 stundas
"V
"Mājas Viesis"
Latvijā
1940. gada jūnijā valsts vadītājs Kārlis Ulmanis atradās ļoti sarežģītā situācijā. Vai Latvija varēja pretoties? 5
10 stundas
AJ
Atis Jansons
Ekonomika
Satiksmes sodi – jūlija jaunumi. Vai lielāki maksājumi dos efektu, ja nav nodrošināta soda neizbēgamība? 1
6 stundas
SK
Skaties.lv
Laukos
Zemnieks ierauts traktortehnikas krāpnieku shēmā. Kāds traktora gribētājs jau zaudējis 1800 eiro
2 stundas