Kaspars Stupelis šosezon vēlas pirmo reizi izcīnīt Latvijas čempiona titulu.
Kaspars Stupelis šosezon vēlas pirmo reizi izcīnīt Latvijas čempiona titulu.
Foto: Zane Bitere/LETA

Stupelis cīnīsies par vēl neiegūto Latvijas čempiona titulu 0

Pievieno LA.LV

Latvijas blakusvāģu motokrosa kantētājs Kaspars Stupelis šajā sezonā cīnīsies arī par Latvijas čempiona titulu, otrdien “Pafbet” atbalstīto atlētu preses konferencē paziņoja sportists.

Kokteilis
Jo vecāki kļūstam, jo skaidrāk to saprotam: 9 lietas, par kurām pēc 60 vairs nav vērts uztraukties
Veselam
Ne tikai auzu pārslās: ārsti nosauc TOP 10 produktus ar augstu magnija saturu
TV24
Vitenbergs brīdina 50 tūkstošus latviešu pirms apkures sezonas: ne jau šķelda rada lielākās bažas 30
Lasīt citas ziņas

Stupelis kopā ar nīderlandieti Etjēnu Baksu septembrī nodrošināja savu otro kopējo pasaules čempiona titulu, atkārtojot 2015.gadā iespēto. Bakss neturpinās sadarbību ar latviešu kantētāju, 2020.gada pasaules čempionātā blakusvāģu motokrosā startējot kopā ar savu kādreizējo pārinieku Nikolā Musē.

Savukārt Stupelis šajā sezonā startēs leģendārā nīderlandiešu pilota Daniela Vilemsena ekipāžā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Starpsezonā pauze bija garāka kā jebkad. No decembra sākuma cītīgi gatavojos jaunajai sezonai. Meklēju sevi un virzienu, kurā eju. Pēdējās trīs nedēļas viss ir izkristalizējies. Jau šajā nedēļas nogalē lidošu uz Nīderlandi, kur kopā ar Vilemsenu aizvadīsim pirmos treniņus uz motocikla. Šajā sezonā startēšu arī Latvijas čempionāta ieskaitē piecos posmos. Ir cerība, ka pirmo reizi savā profesionālajā karjerā kļūšu par Latvijas čempionu,” stāstīja Stupelis.

44 gadus vecais Vilemsens ir desmitkārtējs pasaules čempions. Pirmo titulu viņš izcīnīja 1999.gadā, bet pēc tam laika posmā no 2003. līdz 2012.gadam tika pie deviņām čempiona trofejām, bez zelta paliekot tikai 2009.gadā. Slavenais nīderlandietis vienmēr bijis ļoti prasīgs pret saviem kantētājiem un pārējiem komandas biedriem.

“Gribētu domāt, ka viņš ir nolaidies uz zemes. Pārējo rādīs treniņnometne, kopā dzīvošana un pirmās sacensības. Viņam karjera šobrīd ir lejupslīdē, ja ņem vērā izcīnītos titulus. Man ir sajūta, ka viņš kā cilvēks un sportists grib nokļūt atpakaļ virsotnē. Lai to paveiktu, viņam bija jāmainās,” uzsvēra Stupelis.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.