Foto – LETA. Kolāža – la.lv

Sumina skolēnus, kas piedalījušies starptautiskajās olimpiādēs 2

Ministru kabinetā šodien tika sveikti Latvijas izcilākie skolēni un viņu pedagogi. Jaunieši saņēma Ministru kabineta Diplomu par sasniegumiem starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Lasīt citas ziņas

Apbalvojumus saņēma 13 mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti, kuri 2016. gadā guvuši sasniegumus matemātikas, informātikas, bioloģijas, fizikas un ķīmijas olimpiādēs, kā arī viņu pasniedzēji par darbu ar talantīgiem skolēniem. Olimpiāžu uzvarētāji un viņu pasniedzēji saņems naudas balvas kopumā 22 553 eiro apmērā.

Apbalvošanas ceremonijā piedalīsies arī izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis un Valsts izglītības satura centra Neformālās izglītības departamenta direktore Agra Bērziņa.

CITI ŠOBRĪD LASA
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.