Ekrānuzņēmums

Šuplinska stāsta, kas skolotājus gaida septembrī 0

Pievieno LA.LV

Ceļš uz izglītības sistēmas sakārtošanu ir sācies, šodien intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” uzsvēra izglītības ministre Ilga Šuplinska.

“Pāršāvu pār strīpu!” Pēc strīda ar Zelenski, Lukašenko steidzami dodas uz Maskavu
Kokteilis
“Dons viņu brutāli pasūtīja dir*t!” Gluzunova ceļ gaismā nesenu konfliktu un nosauc pašmāju mūziķi par pārvērtētu
Kokteilis
Šāds apģērbs var pievienot papildu kilogramus: 10 lietas, kas “spēlē” pret jums
Lasīt citas ziņas

“Kad tikko sāku strādāt, man likās, ka problēmas Latvijā ir ļoti specifiskas, bet tagad saprotu, ka tā ir Eiropas problēma kopumā – skolotāju novecošanās, digitalizācija, mācību procesa efektivitāte,” teica ministre.

Viņa intervijā stāstīja, ka ir plāns, kā risināt jaunu pedagogu ienākšanu skolā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat apliecināja, ka algu palielināšana septembrī būs. Cik liels tas būs?

Vispārizglītojošās skolās šobrīd strādā 22 tūkstoši pedagogu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.