Foto – LETA

Šveices institūts: konkurētspējīgākā ekonomika ir ASV; Latvija ierindojas 35.vietā 0

Konkurētspējīgākā ekonomika pasaulē ir ASV, bet Latvija ieņem 35.vietu, savā jaunākajā pasaules valstu konkurētspējas reitingā norāda Šveices Starptautiskais menedžmenta attīstības institūts (IMD).

“Sākumā domāju, ka kļūda…” Pircējs pamatīgi samulsis par lasīto uz “Selgas” produkta iepakojuma
“Tagad vēl jo vairāk nebrauksim!” No jaunā gada mainīsies Jūrmalas iebraukšanas nodevas apmērs
Siguldā “nemieri” pieņemas spēkā – no amata atkāpusies pašvaldības priekšsēdētāja vietniece 25
Lasīt citas ziņas

Reitingā kopumā ietvertas pavisam 60 ekonomikas.

AV pirmo vietu reitingā ieņēma arī pagājušajā gadā. Savukārt otro vietu saglabājusi Šveice, bet trešajā vietā ierindojusies Singapūra.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tālākās vietas pirmajā desmitniekā ieņem Honkonga, Zviedrija, Vācija, Kanāda, Apvienotie Arābu Emirāti, Dānija un Norvēģija.

Latvija pakāpusies no 41.vietas pagājušajā gadā.

No Baltijas valstīm augstāko vietu ieņem Igaunija, kas ierindota 30.vietā, gada laikā pakāpjoties par sešām pozīcijām.

Savukārt Lietuva ieņem 34.vietu, salīdzinot ar 31.vietu pirms gada.

Pēdējo vietu reitingā ieņem Venecuēla, bet virs tās ierindojušās Horvātija, Argentīna un Grieķija.

Reitings balstīts uz vairāk nekā 300 rādītājiem, kas iegūti gan no statistikas datiem, gan aptaujājot 4300 uzņēmumu amatpersonu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.