Foto-Shutterstock

Svētdien gaidāms saulaināks un vēsāks laiks 0

Sestdien, 4.oktobrī, Latvijas lielākajā daļā ir apmākušās debesis. Dienas vidū vietām valsts rietumu un centrālajā daļā, sildot saulei, gaisa temperatūra bija pakāpusies līdz +18 grādiem, Jelgavas meteoroloģisko novērojumu stacijā reģistrēti pat +19 grādi.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Atpūta nav slinkums, tā ir atjaunošanās! 13 ieradumi, kas slepus paātrina novecošanos
Pasauli nākamgad gaida vēl šausminošāki pārbaudījumi: gaišreģes Vangas prognozes 2026. gadam 1
VIDEO. “Dzirdu sišanas troksni, paņemu telefonu un intereses pēc piezūmoju…” Ogres iedzīvotājs dalās ar amizantu skatu, ko izdevies iemūžināt
Lasīt citas ziņas

Svētdien, 5.oktobrī, mākoņu kļūs mazāk, bet no austrumiem ieplūdīs nedaudz vēsāks gaiss, prognozē sinoptiķi.

Naktī vietām Latvijas rietumu un centrālajā daļā līs, Kurzemē neliels lietus iespējams vēl arī svētdienas priekšpusdienā. Sākot no austrumiem, mākoņu daudzums samazināsies. Nakts un rīta stundās dažviet būs migla.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +6..+11 grādiem, bet Austrumlatvijā – līdz -1..+4 grādiem. Maksimālā temperatūra dienā gaidāma no +9..+10 grādiem valsts austrumos līdz +14..+15 grādiem rietumos.

Pūtīs lēns līdz mērens austrumu, dienvidaustrumu vējš.

Rīgā naktī var uzlīt, diena gaidāma sausa un visai saulaina. Gaisa temperatūra +8 grādi no rīta un +12..+13 grādu pēcpusdienā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.