Foto: Shutterstock

Svētdien visā valstī valdīs sals līdz -9 grādiem 0

Svētdien, 4.februārī, Latvijā iestāsies noturīgs sals un samazināsies mākoņu daudzums, prognozē sinoptiķi.

Kokteilis
Šīs 5 horoskopa zīmes ir vislielākās intrigu vērpējas un svēti tic sazvērestībām
TV24
“Cik ilgi mēs ļausim mūsu augstskolām, sēžot zem NATO lietussarga, šādā veidā pelnīt?” Bērziņš norāda uz bezjēdzībām valstī
RAKSTA REDAKTORS
“Ļoti negodīgi ir sadalīts valsts ģimenes pabalsts – ar ko divi bērni atšķiras no viena?” mamma Māra izgaismo pretrunu likumos
Lasīt citas ziņas

Brīžiem gaidāms neliels sniegs. Diena būs vēsāka nekā nakts.

Ziemeļu, ziemeļaustrumu vējam brāzmās pastiprinoties līdz 8-13 metriem sekundē, gaisa temperatūra no rīta un dienā pazemināsies līdz -1..-6 grādiem, Vidzemē un Latgalē valdīs sals līdz -9 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā svētdien nedaudz īslaicīgi snigs un uzspīdēs saule, ziemelis brāzmās pieņemsies spēkā līdz 11 metriem sekundē un termometra stabiņš noslīdēs līdz -5 grādiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.