Foto: Unsplash

Esiet uzmanīgi! Šajās zodiaka zīmēs dzimuši visļaunatminīgākie cilvēki 11

Viņi glabā savā atmiņā katru vārdu, nemaz nerunājot darbībām. Un, kad runa ir par pāridarījumiem, tad viņiem konkurentu nav! Turklāt viņi to nevis vienkārši nekad neaizmirst, bet arī vēl izplāno smalku atriebību. Tāpēc esiet ļoti, ļoti uzmanīgi, ja kādam gribat pateikt ko ļaunu vai nodarīt pāri – jācer, ka šie cilvēki nebūs dzimuši vienā no šīm divām zodiaka zīmēm.

Reklāma
Reklāma

Vēzis

Kā itāļiem izdodas iztirgot savus olīvu atkritumus Latvijā… Inese “iegrābusies”, iegādājoties Latvijā populāru olīveļļu
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 16
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 34
Lasīt citas ziņas

Vēži, lai cik dīvaini tas neskanētu, ir absolūti uzvarētāji šajā topā – viņi ir visļaunatminīgākie no visām zodiaka zīmēm. Turklāt piekritīsiet, ka ārēji viņi šķiet ieturēti un ļoti taktiski, un, protams, viņi tādi arī ir, bet, ja runa ir par to, ka kāds tiem ir nodarījis pāri, tad viss ir citādi. Vēži, ja vien vēlētos, protams, ka varētu “aizmirst” nodarīto, bet viņi to nevēlas. Un sirds dziļumos atceras katru sīkumu un visu par konkrēto notikumu. Viņi pat mēdz šādas lietas pierakstīt, lai nedod Dievs, kaut ko neaizmirstu!

Skorpions

Ja tu aizvaino Skorpionu, atceries – tas ir uz visiem laikiem. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji neaizmirst neko – pat vissīkāko aizvainojumu. Turklāt viņi ļoti labi atceras visu vissmalkākajos sīkumos, tāpēc cerēt uz to, ka pēc kāda laika viņiem kaut kas piemirsīsies, ir ļoti naivi. Un tas vēl nav viss – viņi var gaidīt bezgalību, bet noteikti izmantos iespēju atdarīt ar to pašu. Un viņi to izdarīs smalki un izplānoti. Tāpēc Skorpioniem pāri darīt nevajadzētu, jo viņi to neaizmirsīs nekad.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.