Foto – Shutterstock

“Talsu piensaimnieks” palielinājis pamatkapitālu līdz 244 439 eiro 0

Pievieno LA.LV

Piena pārstrādes uzņēmums AS “Talsu piensaimnieks” ir palielinājis pamatkapitālu par 47 464 eiro līdz 244 439 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Lasīt citas ziņas

Izmaiņas reģistrētas pagājušajā trešdienā, 13.jūnijā.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Dainis Norenbergs aģentūrai LETA, atbildot uz jautājumu, kādēļ kompānija palielināja pamatkapitālu, bija lakonisks. “Finanšu līdzekļi bija un tos ieguldījām pamatkapitālā. Gribējām izskatīties “skaistāki”,” viņš sacīja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Talsu piensaimnieks” pagājušajā gadā strādāja ar 9,245 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 15,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 25,1% – līdz 213 854 eiro.

“Talsu piensaimnieks” no vietējā piena ražo pilnpiena un vājpiena produktus, tostarp pienu un kefīru, skābo un saldo krējumu, biezpienu, vājpiena biezpienu, augļu-ogu jogurtu, sviestu un puscieto sieru. Kompānija reģistrēta 1993.gada martā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.