EPA/LETA

Telavivu satricina spēcīgs sprādziens 0

Izraēlā Telavivas Jafas rajonā pirmdienas vakarā noticis spēcīgs sprādziens, kam sekojis ugunsgrēks, otrdien vērsta Izraēlas mediji. Notikušais, pēc visa spriežot, ir negadījums un nav saistāms ar terorismu.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Sprādziens noticis celtniecības materiālu veikalā.

Mediji sniedz atšķirīgas versijas par upuru skaitu. Laikraksts “Haaretz” ziņo, ka dzīvību zaudējuši trīs cilvēki, citi mediji vēsta par vairākiem ievainotajiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Incidents, visticamāk, nav noziedzīga rakstura vai saistāms ar terorismu, tomēr ir uzsākta izmeklēšana.

Bažījoties par vēl citiem sprādzieniem, policijas darbinieki evakuējuši tuvīno māju iedzīvotājus. Ir zināms, ka veikalā atradās gāzes baloni.

Sprādziena rezultātā daļēji sabrukusi ēka, kas atrodas līdzās veikalam.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.