Kokteilis
Testi

TESTS: izvēlies attēlu un uzzini, ko tev stāsta zemapziņa!0

Foto: Unsplash; kolāža – kokteilis.

Katram cilvēkam ir zemapziņa un tā “runā” – ja tu iemācies tajā ieklausīties, izrādās, ka tā sniedz ļoti vērtīgus padomus tavās dzīves gaitās. Taču reizēm tā runā klusu un mēs to nesadzirdam.

Vai vēlies uzzināt, ko tev šajā dzīves periodā saka tava zemapziņa? Izvēlies vienu attēlu bez analizēšanas – tieši to, kas tevi uzrunā uzreiz, un uzzini atbildi!

Pirmais attēls

Tu esi noguris no atbildības. Katrs pienākums, kas tev tiek dots vai ko tu uzņemies pats, šobrīd tev ir kā smaga nasta. Pacenties atrast iemeslu, kāpēc tu tā jūties – iespējams, ka tu strādā nepiemērotu darbu? Varbūt esi attiecībās, kas tevi iztukšo? Tev jārod atbildes uz šiem jautājumiem, jo tu tuvojies tai stadijai, ko sauc par pārdegšanu.

Otrais attēls

Tevī ir sakrājušās daudz negatīvas emocijas. Neizraudātas asaras, nepateiktas dusmas, neapmierinātība. Vai tu zini, cik nepareizi ir to visu glabāt sevī? Reizēm bļaušana mežā vai došanās ceļojumā vienam pašam ir vislabākais, ko tu vari sev uzdāvināt!

Trešais attēls

Saistītie raksti

Tevī dziļi, dziļi snauž kādas vēlmes, kuras tu vēlies parādīt pasaulei, taču dažādu iemeslu dēļ neesi realizējis. Kāpēc tu domā par to tik ilgi? Kāpēc to atliec? Izdari to un tava dzīve iegūs jaunas krāsas!

Ceturtais attēls

Tu esi mazliet pazaudējis sevi ikdienas rūpēs. Domā vairāk par sevi, nevis par to, ko teiks citi vai ko viņi domās. Tava dzīve ir viena un tā nav teātra luga.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Faktiskais ar Covid-19 inficēto skaits Latvijā varētu būt lielāks par oficiāli reģistrēto 1
3 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
7 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīgā vairs nebūs bezmaksas sabiedriskā transporta nevienos svētkos šogad 1
4 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Latvijā ir divas reizes zemāka saslimstība ar Covid-19 nekā Lietuvā un Igaunijā
51 minūtes