TESTS. Izvēlies kārti un uzzini, kas notiks tuvākajā nākotnē! 1

Zīlēšana ar kārtīm ir sena nodarbe – daži to uztver nopietni, citiem tā ir izklaide, bet rezultāts vienmēr liek aizdomāties par galveno savā dzīvē. Ir cilvēki, kas dodas pie zīlniecēm, bet mēs piedāvājam uzspēlēt vienkāršu zīlēšanas testu, kurš parādīs, kas tevi gaida tuvākajā nākotnē!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. “Mani, 71 gadu vecu buku, neviens nemācīs!” Drāma ap Andra Bērziņa lomu izrādē vēršas plašumā 1
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

Viss ir pavisam vienkārši: neilgu brīdi apskati zīmējumus un izvēlies to, kura patīk vislabāk. Pareģojumu lasi zemāk.

1. Tevi gaida piedzīvojumi privātajā dzīvē
Drīzumā tavā dzīvē gaidāms īsts romantikas virpulis. Ja tev jau ir otrā pusīte, vari būt droša, ka tiksi maigi aplidota. Attiecībās it kā sāksies jauns “vīna un rožu” periods. Ja pagaidām esi viena, tas nav uz ilgu laiku. Pavisam drīz satiksi jaunu mīlestību. Galvenais padoms – nenoslēdzies no pasaules!

CITI ŠOBRĪD LASA

2. Dzīve būs krāsaina un notikumiem bagāta
No tavas dzīves kā uz burvju mājiena pazudīs garlaicība un pelēcīgums. Tev parādīsies lieliska iespēja baudīt kaut ko jaunu, spilgtu un aizraujošu. Tu atklāsi sevī to, par ko agrāk pat sapņot nevarēji. Droši ļaujies jauniem eksperimentiem – tev viss izdosies!

3. Tava dzīve būs mierīga un stabila.
Visas problēmas un sarežģījumi atrisināsies it kā paši no sevis un visai negaidītā veidā. Visas raizes un pārdzīvojumi uz ilgu laiku pazudīs no tavas dzīves. Tu beidzot spēsi atslābināties un atpūsties. Un tā būs patīkama relaksācija. Tāds posms būs samērā ilgs, un tu paspēsi uzkrāt spēkus nākamajam aktīvajam dzīves periodam.

4. Nokļūsi vispārējas uzmanības centrā
Jau kādu laiciņu zināmu apstākļu dēļ tevi bija pārņēmusi apātija un sajūta, ka esi tikai viens no pelēkā pūļa. Bet pavisam drīz viss mainīsies. Tu kļūsi par īstu sabiedrības spīdekli, turklāt vairākās dzīves jomās. Darbā tevi minēs kā piemēru, draugi sajūsmināsies, bet tuvinieki – leposies. Lielisks laiks, lai veidotu jaunas, aizraujošas attiecības!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.