TESTS. Izvēlies tīkamāko naudas zīmi un uzzini, kāds bizness tev veiktos! 1

Vienkāršus testus, kas balstīti asociācijās, jau sen iecienījuši daudzi no mums. Tie var šķist sekli, tomēr vienmēr atklāj kaut ko interesantu par mūsu personību.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 181
Ukrainas jaunākajam ierocim vajadzētu nopietni sabiedēt krievu “stratēģus” Krimā – rezultāts Krieviju pamatīgi apkaunotu
Lasīt citas ziņas

Tavai uzmanībai tiek piedāvāts vienkāršs un ļoti interesants tests. Starp naudas zīmēm jāizvēlas viena, balstoties tikai savās iekšējās sajūtās.

Tātad tavā priekšā ir vairākas naudas zīmes. Kuru no tām tu izvēlēsies?

CITI ŠOBRĪD LASA

1. ASV dolāri – valūta klasika
Visticamāk, tu esi dāsns cilvēks ar augstu morāli, tu centies būt pats labākais. Tev ir augstas ambīcijas un standarti. Pat uz vienkāršām lietām tu skaties no oriģināla rakursa. Partneriem un darba kolēģiem var arī šķist, ka ar tevi ir grūti, bet tev visgrūtāk ir pašam ar sevi.

2. Tu esi oriģināls cilvēks ar humora izjūtu
Šīs īpašības var tev palīdzēt biznesā. Tu esi atbildīgs cilvēks, kas aizraujas ar darbu un mīl rūpēties par citiem. Tu tici godīgam darbam un viegli uzņemies saistības. Tev ir labs raksturs. Tu cilvēkos izraisi uzticību. Tu esi spilgts, ātrs un asprātīgs. Tev vienmēr ir kaut kas interesants, ko pastāstīt citiem.

3. Tev piemīt nestandarta domāšana
Tu proti saskatīt būtību un būvēt biznesa shēmu. Biznesa plāna detaļas var sastādīt pēc tam. Svarīga ir pati ideja. Tu esi gudrs un domās iegrimis cilvēks. Tu esi labs domātājs. Tavas domas un idejas ir pats svarīgākais. Tev patīk pārdomāt savas teorijas un uzskatus vienatnē. Tu esi intraverts.

4. Oriģināla domāšana var palīdzēt tev darījumos un biznesā
Tu vari panākt vairāk! Tu esi vērīgs, filozofisks, savā ziņā unikāls cilvēks. Blakus tev nav neviena, kas būtu kaut mazliet līdzīgs tev. Tu esi intuitīvs un nedaudz savāds. Taču tieši tajā slēpjas tavu panākumu potenciāls darbā un biznesā! Tevi bieži uztver nepareizi, un tas tevi ievaino.

5. Klasika un vienkāršība – tavas prioritātes darbā un biznesā
Dažkārt tavs darbs vai bizness var no tā ciest, tomēr stabili un pareizi aprēķini nodrošinās tev panākumus. Tu saskaries ar zināmām grūtībām darbā vai biznesā. Taču tev nevajag nokārt degunu, vajag vienkārši iet uz priekšu. Tu esi pārliecināts, dominējošs un pietiekami neatkarīgs cilvēks.

Reklāma
Reklāma

6. Tu acīmredzami ilgojies pēc stabilitātes trūkuma, izvēloties PSRS rubļus
Tomēr nostalģija pēc PSRS netraucē taviem panākumiem darbā un biznesā. Tu esi labvēlīgs un jūtīgs, tāpēc viegli veido lietišķos sakarus ar cilvēkiem. Tev ir daudz draugu un tev patīk padarīt viņu dzīvi labāku. Tev ir silta un gaiša aura. Tu ar cieņu attiecies pret labu un stabilu biznesu.

7. Tavam biznesam un investīcijām jābūt līdzīgam vistai, kas dēj zelta olas
Stabilitāte un oriģinalitāte ir prioritāri mērķi biznesā un darbā. Tu esi laimīgs, nesatricināms, iejūtīgs un saprotošs cilvēks. Kolēģus tu bieži uzklausi uzmanīgi un bez nosodījuma. Tu uzskati, ka ikvienam cilvēkam ir pašam savs dzīves ceļš.

8. ASV dolāri – tā ir vēsture. Eiro izredzes – miglā tītas
Lielbritānijas sterliņu mārciņa ir vecās labās Anglijas simbols. Bara instinkts nav domāts tev. Tu neesi tāds kā visi un proti domāt ārpus standartiem. Tieši tam jākļūst par tavu panākumu ķīlu darbā un biznesā. Tu esi šarmants, enerģisks, jautrs un pozitīvs cilvēks.

9. Zelts un ASV dolāri – finanšu stabilitātes pazīme
Zelts ir valūta ar gadsimtiem senu vēsturi. Tu esi optimistisks un veiksmīgs cilvēks. Tu izvēlies uzticamību pretstatā nepārdomātam riskam. Biznesā un darbā tu stabili virzies uz priekšu, neraugoties uz grūtībām. Pacenties saglabāt šo īpašību. Tu tici, ka dzīve ir dāvana un centies paveikt pēc iespējas vairāk.

Avots: “bonjourglamour.ru”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.