Foto: Shutterstock. Kolāža – la.lv

TESTS: izvēlies kociņu un uzzini, kādu iespaidu par sevi tu radi citiem cilvēkiem 12

Šis ir psiholoģiskais tests, kas ļaus tev saprast to, kā tevi uzlūko un ko par tevi domā citi cilvēki! Vienā teikumā – kāds tu izskaties citu acīs?

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Ceļā no Rojas uz Roņu salu pazuduši divi cilvēki. Atpūtniekus ceļā pārsteigusi vētra 40
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Kas tev jādara – ilgi nedomājot jāizvēlas koks, kas tev šķiet visskaistākais!

Pirmais kociņš

Tu esi reālists, kurš mēdz iekrist galējībās – no ļoti laba garastāvokļa līdz ļoti sliktam. Tevi arī ir viegli “izsist no sliedēm” un tu ātri zaudē savaldību. Tāpēc ne ar visiem tu vari sadzīvot un sastrādāties.

Otrais kociņš

CITI ŠOBRĪD LASA

Šis koks, visticamāk, patiks impulsīviem cilvēkiem, kas laiku pa laikam arī iesaistās dažādās avantūrās. Tu cilvēkiem patīc tik ilgi, kamēr tava vēlme pēc piedzīvojumiem nesāk viņiem traucēt. Reizēm gan, jāatzīst, tā traucē tev pašam.

Trešais kociņš

Šis koks patiks romantiķiem. Tu bieži esi lieliskā noskaņojumā, bet tev dažkārt pārmet, ka tu “lidinies pa mākoņiem”. Tāpēc tevi mēdz uztvert ne pārāk nopietni.

Ceturtais kociņš

Tu esi konservatīvs cilvēks. Tev nepatīk pārmaiņas un tu slikti attiecies pret jaunumiem savā dzīvē. Tas tev arī traucē dibināt kontaktus ar citiem cilvēkiem. Iespējams, viņi tevi uzskata par “īpatni”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.