Arhīva attēls

Tev nāksies pacīnīties par savām izvēlēm! Horoskopi 21. novembrim 8

Auns

Šodien nevajadzētu piemirst, ka cilvēki nav zooloģiskā dārza dzīvnieki un ka neviens būris tevi neapturēs no vietas, kas tev ir apnikusi līdz nāvei. Rīkojies!

Reklāma
Reklāma

Vērsis

FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 181
Ukrainas jaunākajam ierocim vajadzētu nopietni sabiedēt krievu “stratēģus” Krimā – rezultāts Krieviju pamatīgi apkaunotu
Lasīt citas ziņas

Tavs garastāvoklis būs ļoti atkarīgs no tā, kas un kādā secībā norisināsies ap tevi. Šajā situācijā gan viss neies tik gludi, kā tev gribētu cerēt, taču jāiemācās atbildību uzņemties arī tev – ne tikai tiem citiem.

Dvīņi

Tavus šodienas plānus var satricināt kāds spiediens no ārpuses. Tev nāksies pacīnīties par savām izvēlēm, ja tiešām vēl vēlēsies tās īstenot.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Tavas domas būs cēlas, un tavi plāni – tālejoši. Centies nevienu no tiem neatstāt novārtā, jo tiem ir liela vērtība, un tie var noderēt tev nākotnē.

Lauva

Apžēlojies, tu vēl neesi gluži visvarens, tev vēl ir zināmas robežas! Neuzvel visu darbu uz saviem pleciem. Ļauj to darīt kādam citam!

Jaunava

Šī diena solās būt ļoti veiksmīga biznesa ziņā. Atloki piedurknes un ķeries pie darba. Tev izdosies pierādīt, ka esi labākais no labākajiem.

Svari

Atkāpies, pirms esi nopietni aizvainojis kādu, kas tev rūp. Šodien tev nāksies kontrolēt sevi katru sekundi, lai nepateiktu kaut ko pārāk daudz un to, ko nožēlosi.

Skorpions

Nevajag steigties novērtēt notiekošo. Tas, ka šobrīd esi noskaņots kaut ko uztvert kā personisku apvainojumu, visticamāk, būs tikai neveikls pārpratums. Tāpēc steiga ir pēdējais, kas tev vajadzīgs.

Strēlnieks

Ja vēl neesi iemantojis finanšu ģēnija reputāciju, tas ir tikai tīras nejaušības dēļ. Šodien tu spēsi atrisināt gandrīz jebkuru naudas problēmu un, kas ir svarīgi – neradīsi tā vietā jaunas.

Mežāzis

Šodien uzvara pār grūtībām tev tiks dāvāta tik viegli, ka var gribēties mākslīgi sarežģīt situāciju atkārtoti. Tomēr atturies no šāda kārdinājuma – galu galā, tas tev nenāks par labu vispār.

Ūdensvīrs

Tev vajadzētu pārbaudīt, vai nav palikuši kādi neapmaksāti rēķini un tamlīdzīgas lietas. Centies pabeigt visu to, ko ir sanācis iekavēt un neatliec uz rītdienu.

Reklāma
Reklāma

Zivis

Dod vārdu savam veselajam saprātam – tas jau sen ir vēlējies izteikties. Ieklausies, ko tas tev saka un pieņem! Pēdējais ir atslēgvārds!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.