Foto: Unsplash

Tev var palielināties darba slodze. Horoskopi 27. maijam 3

Auns

Par naudu nāksies runāt ar draugiem, kolēģiem, domubiedriem. Iespējams, kāds no viņiem sniegs tev ienesīgu piedāvājumu. Tev var iedot naudu kā aizdevumu vai kā dāvanu. Diena saistīta ar lielu aktivitāti. Būs daudz mazu uzdevumu, kas ātri jāpaveic. Komunikācija ar radiniekiem, īpaši brāļiem un māsām, tevi iepriecinās.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

Profesionālie uzdevumi šodien tev būs vissvarīgākie. Visticamāk, tev nāksies veikt izmaiņas darba procesā. Iespējams, tev būs iespēja piepildīt kādu senu vēlmi. Īpaši veiksmīga būs diena, lai iegādātos skaistas lietas sev un mīļajiem. Vēlēsies izmēģināt jaunus ēdienus.

Dvīņi

Laba diena, lai sagatavotos ceļojumam vai dotos ceļā. Intelektuālā darbība, mācīšanās, juridisko jautājumu risināšana būs produktīva. Izdosies realizēt savas ieceres, veiksme būs tavā pusē. Tu vēlēsies izskatīties labāk un tagad vari spert soļus šajā virzienā.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Iespējams, ka šodien var īstenoties domas vai vēlmes, kuras sevī loloji jau ilgu laiku un nevienam par tām nestāstīji. Laba diena, lai satiktos ar draugiem, lai apmainītos ar jaunumiem un noslēpumiem. Pārmaiņas var ietekmēt tavus uzskatus. Radīsies velme plānot ceļojumu un atvaļinājumu.

Lauva

Laba diena produktīvai saskarsmei ar cilvēkiem. Vari veidot plānus, apspriest idejas, piedalīties sarunās vai doties komandējumā. Veiksmīga būs jebkura darbība, kas vērsta uz savu attīstību un pasaules uzskatu paplašināšanu. Ja esi brīvs, tad kāds no draugiem var tevi iepazīstināt ar kādu interesantu cilvēku.

Jaunava

Centies vairāk atpūsties un nemeklēt vainu citos cilvēkos. Ikviens kļūdās! Šodien piemērota diena sportošanai un profesionālo problēmu risināšanai. Veiksme ir tavā pusē, un tu spēsi daudz sasniegt un iekarot cilvēkus, kuri tev patīk.

Svari

Laba diena, lai satiktos ar draugiem vai mīļoto cilvēku, apmeklētu interesantas vietas. Tu vari satikt kādu, kuram tu fiziski liksies pievilcīgs. Šodien kāds var piedāvāt doties ceļojumā, uzsākt jaunu projektu vai piedalīties publiskā pasākumā.

Skorpions

Tu vari sajust kaut kādas pārmaiņas vai arī tu jau veic pasākumus, lai tās notiktu. Visticamāk, tas attieksies uz tavu ģimeni, radiniekiem un nekustamo īpašumu. Iespējams, nolemsi iegūt jaunu izglītību, iestāties kursos vai doties komandējumā vai ceļojumā.

Strēlnieks

Šodien būs grūti tevi apturēt. Šodien tev būs daudz komunikācijas un darāmā. Pat tie, ar kuriem neesi komunicējis vairākus gadus, var tevi atcerēties. Tavs partneris var iepriecināt ar kādu interesantu piedāvājumu. Atsevišķu cilvēku loma dzīvē pieaugs. Ja strādāsi ar cilvēkiem, būs vairāk klientu un pircēju.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Tev var palielināties darba slodze. Tie varētu būt vai nu papildu pienākumi, vai paaugstināšana amatā, kas radīs lielāku atbildību. Bet tajā pašā laikā alga būs lielāka, kas tevi iepriecinās. Veiksme tev palīdzēs biznesa centienos un attiecībās ar kolēģiem.

Ūdensvīrs

Diena būs labvēlīgāka atpūtai, nevis auglīgam darbam. Bet ne radošu cilvēku gadījumā. Viņiem būs iedvesmas uzliesmojums. Diena piemērota randiņiem. Velti vairāk laika saviem bērniem, dodieties kaut kur kopā vai spēlējieties mājās.

Zivis

Viesi var ierasties negaidīti. Labāk, lai viņu nav daudz. Jo tev šodien būs maz enerģijas. Diena ir labvēlīga emocionālai komunikācijai, ceļojumu plānošanai vai citām tevi interesējošām aktivitātēm. Iespējams, vēlēsies sakārtot savus skapjus un atbrīvoties no nevajadzīgām lietām.

Ko par tevi var pateikt mīļākā saldējuma garša

Publicitātes foto

Kā cieš dažādu zodiaka zīmju pārstāvji

Ilustratīvs foto.
Foto: Pexels.com

Ābeļziedu maģija: tēja skaistumam, ziedi mīlestībai

Bite uz ziedoša vilkābeles zieda.
Foto: LETA
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.