Foto: Unsplash

Trīs zodiaka zīmes, kas mūžam atceras labo, ko esat paveikuši viņu labā 2

Daži cilvēki laipnību pret viņiem uzskata par pašsaprotamu, bet šīs trīs zodiaka zīmes katru reizi ir pārsteigti, kad kāds viņu labā dara kaut ko labu, viņi to atceras visu mūžu.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Krimināls
Netālu no lidostas “Rīga” nokritusi neliela lidmašīna, pasažieris nogādāts slimnīcā 117
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Lasīt citas ziņas

Vērsis pelnīti ir viena no laipnākajām zodiaka zīmēm: viņi vienmēr ir gatavi reaģēt uz kāda cita problēmu, un ne tikai ar līdzjūtību, bet arī ar aktīvu palīdzību. Tajā pašā laikā, negaidot pretī nekādu samaksu vai pat pateicību, augsti tiek vērtēta arī pret sevi vērsta laipnība: varbūt tāpēc, ka viņi bez īpašām ilūzijām raugās uz cilvēci. Lai kā arī būtu, ja reiz izdarīji ko labu Vērsim, esi drošs: arī pēc 30 gadiem viņš to neaizmirsīs un visu šo laiku domās, kā tev pateikties. Tāpēc nebrīnies, ja kādu dienu zem durvīm atradīsi ārkārtīgi vērtīgu dāvanu: Vērsis nekad neaizmirst labo, ko viņiem kāds devis, un zina, kā par to pateikties.

Mežāzis

Sausais un neemocionālais Mežāzis, protams, zina, ka ir pieņemts palīdzēt citiem un rīkoties laipni, kad vien iespējams, taču, saskaroties ar šādu uzvedību attiecībā pret sevi, viņš katru reizi ir pārsteigts. Šīs zīmes cilvēkiem ir izcila atmiņa. Un viņi ne tikai labi atceras ikvienu, kas viņiem kādreiz palīdzēja, bet arī pārrēķina padarīto sev saprotamā materiālā ekvivalentā – arī tāpēc, lai nepaliktu parādā.

Skorpions

CITI ŠOBRĪD LASA

Ikviens zina, ka Skorpioni ir pārsteidzoši atriebīgi un nekad neaizmirst pat vismazāko pret viņiem vērsto nodarījumu, taču ļoti maz cilvēku apzinās, ka viņi tikpat labi atceras labo. Vienmēr piesardzīgi un ar milzīgām problēmām uzticības jomā apveltītie Skorpioni ir pilnībā apjukuši, ja kāds pēkšņi pret viņiem izturas laipni un tajā pašā laikā nesavtīgi. Pirmā lieta, ko viņi dara, reaģējot uz labu darbu – mazliet “iekož”, bet pēc tam viņi aizskrien aiz stūra un no turienes uzmanīgi vēro, vai notikušais ir tikai viņu iztēle. Skorpions nekad neparādīs, cik iespaidots viņš ir. Taču pie pirmās izdevības viņš mēģinās kaut kā atmaksāt savu morālo parādu. Un viņš atcerēsies to visu mūžu.

Zvaigžņu spēks: kā stiprināt enerģētiku atbilstoši savai horoskopa zīmei!

Foto – Shutterstock.com

Planētas ietekmē raksturu, bet likteni nosaka zvaigznes. Kuras tās ir?

Foto: Unsplash

Trīs zodiaka zīmes, kuru spēks ir lielāks, nekā domājam

Foto: Unsplash
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.