Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: SHUTTERSTOCK

Tēvs sazāļo un izvaro meitu; lieta nonāk tiesā 2

Pievieno LA.LV

Rīgas rajona prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības saukts vīrietis par savas meitas izvarošanu, informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Vīrietis apsūdzēts par amfetamīna ievadīšanu savai meitai pret viņas gribu, draudot lietot vardarbību un pielietojot to, realizējot savu nodomu, kas vērsts uz meitas izvarošanu un dažādu seksuāla rakstura darbību veikšanu.

Apsūdzētā persona saukta pie kriminālatbildības arī par savas meitas izvarošanu, izmantojot cietušās personas bezpalīdzības stāvokli, kā arī par dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā, izmantojot cietušās personas bezpalīdzības stāvokli, lietojot vardarbību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.