Publicitātes foto

“The Stooges” pēc bundzinieka nāves varētu izjukt 0

Amerikāņu mūziķis Igijs Pops šaubās, vai rokgrupa “The Stooges” varēs pastāvēt pēc bundzinieka Skota Eštona nāves.

Krimināls
VIDEO. “Lūdzu, lūdzu, nezvaniet policijai!” Latvieši saviem spēkiem Rīgā aiztur indieti, kurš izmanto 14 gadus jaunu meiteni 242
Kokteilis
Uz šiem “grābekļiem” kāpsi tik ilgi, kamēr iemācīsies: kāda ir katrā mēnesī dzimušo dvēseles mācība?
Kokteilis
19. marts satricinās piecas zodiaka zīmes – kas gaidāms?
Lasīt citas ziņas

Kā jau ziņots iepriekš, 64 gadus vecais Eštons nomira sestdien. 2011. gadā viņš pārcieta trieku, tāpēc vairs nekoncertēja ar grupu, bet tikai piedalījās ierakstos.

“Nav tā, ka es negribētu turpināt darboties grupā,” intervijā žurnālam “Rolling Stone” teica Pops. “Taču man šķiet, ka grupai ir vajadzīgi brāļi Eštoni. Kad Rons nomira, Skots viņu pārstāvēja. Rons sacerējis gandrīz visu, ko mēs tagad spēlējam. Nedomāju, ka man ir kāds iemesls uzlēkt uz skatuves pieguļošos “Levi’s” džinsos. Par ko gan lai es kliedzu?”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es nevaru iedomāties grupas koncertus tuvākajā nākotnē. Tas vienkārši nebūtu pareizi,” viņš teica, piebilstot, ka viss atkarīgs no atlikušo grupas dalībnieku un ģimenes locekļu sajūtām.

1967. gadā brāļi Skots un Rons Eštoni, Deivs Aleksandrs un Igijs Pops Mičiganas štatā dibināja grupu “The Stooges”. Tiek uzskatīts, ka 1969.gada debijas albums “The Sooges” un vēlākie “Fun House” un “Raw Power” esot likuši pamatus pankmūzikai.

Grupa izjuka 1974. gadā. Eštons spēlēja vairākās citās grupās, tostarp “Rendezvous Band”, rokenrola mūziķa Skota Morgana pavadošajā grupā, kā arī “Dark Carnival”.

2003. gadā “The Stooges” atkal apvienojās.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.