Evita Simsone
Evita Simsone
Ekrānuzņēmums

Vidējā alga “uz rokas” patiesībā tuvojas 1000 eiro. Saruna ar NVA vadītāju 3

Pēc novērojumiem varot spriest, ka Latvijā vidējā alga neto jeb “uz rokas” tuvojas 1000 eiro mēnesī, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pauda Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone.

“Ar pavēsti sauc uz komisiju, lai sodītu par rozi,” Anitas Daukštes ģimene piedzīvo šķietami kuriozu situāciju, taču viss izrādās nopietni
TV24
Krievi Maskavas purvos sākuši gaudot – Slaidiņš informē, par ko tas liecina
“Esmu šokā. Laikam apsildīt māju ar siltumsūkni bija stulba izvēle!” Kulbergs publisko savus apkures rēķinus
Lasīt citas ziņas

“Nesen piedalījos diskusijā, kur izskanēja algu jautājums. Izskanēja viedoklis, ka patiesībā vidējā alga varētu būt augstāka nekā tā šobrīd ir statistiski identificēta. Ja mēs runājam, ka vidējā bruto alga ir sasniegusi 1000 eiro mēnesī, tad pēc novērojumiem varam spriest, ka vidējā alga neto patiesībā tuvojas 1000 eiro mēnesī,” teica Simsone.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.