Grigorjeva: Nebraucu šeit, lai cerētu uz vājāku pretinieku, šīs ir olimpiskās spēle 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

Cīkstone Anastasija Grigorjeva savās trešajās olimpiskajās spēlēs zaudēja pirmajā kārtā, bet šorīt agri no rīta viņai bija iespēja turpināt cīņu par Tokijas bronzu.

Grigorjevu nelutināja izloze, jo pirmajā kārtā pretim nāca 2019. gada pasaules čempione, sacensībās ar pirmo numuru izliktā Aisula Tinibekova.

Vienīgajā savstarpējā cīņā Nastja kirgīzietei bija zaudējusi pārliecinoši (0:14), un arī šoreiz pretiniece bija pārāka, daugavpilieti uzvarot ar 0:8. Pirmajās trīs minūtēs Grigorjeva vēl turēja līdzi (0:2), bet turpinājumā pretiniece droši kontrolēja cīņas gaitu.

“Pirmajā periodā vēl spēju kontrolēt viņas uzbrukumus un varēju aizsargāties, bet otrajā nevarēju atrast īsto atslēgu, lai atspēlētu tik lielu pārsvaru. Mēģināju līst uz metieniem un gūt punktus tādā veidā, bet ar šāda līmeņa sportisti tas nav iespējams. Izloze? Nebraucu šeit, lai cerētu uz vājāku pretinieku, šīs ir olimpiskās spēles.

Gatavojos tā, lai ar katru varētu cīnīties par uzvaru. Tagad ar sirdi ceru, ka Tinibekovai izdosies tikt līdz finālam,” pēc cīņas sacīja Grigorjeva. Kirgizstānas sportiste nepievīla, ceturtdaļfinālā un pusfinālā izcīnot vēl divas pārliecinošas uzvaras, bet tas nozīmē, ka šorīt plkst. 5 pēc Latvijas laika Anastasija aizvadīja gandarījuma cīņu pret Kristu Inczi no Rumānijas. Ja izdevies uzvarēt, tad ap plkst. 15 – cīņa par bronzas medaļu pret ukrainieti Irinu Koļadenko.