Timošenko apsūdz arī valsts nodevībā 0

Ukrainas parlamenta deputāti atbalstījuši ieceri sākt jaunu tiesas procesu pret jau ieslodzīto bijušo valsts premjerministri Jūliju Timošenko, šoreiz viņu apsūdzot “valsts nodevībā”, informē raidsabiedrība “Radio Free Europe”.

Kokteilis
Neveiksmīgākā krāsa katrai zodiaka zīmei: kam vajadzētu izvairīties no sarkanās, bet kam – no zaļās
Par gāzes apkuri 1040 eiro, mums ar zemes siltumsūkni 938 eiro! Privātmāju īpašnieki dalās ar janvāra milzīgajiem rēķiniem 1
“Paldies LTV par šausmīgo komentēšanu, pārslēdzu uz Eurosport kanālu!” Latvieši ecējas par Olimpisko spēļu tiešraidi 1
Lasīt citas ziņas

Pēc Ukrainas parlamentāriešu ieskatiem Timošenko nodevusi valsti, 2009. gadā veicot sarunas ar Krieviju par jauno gāzes līgumu. Viņai jau piespriests septiņu gadu cietumsods par šī līguma parakstīšanu, kas Ukrainas enerģētikas kompānijai “Naftogaz” nesis zaudējumus vairāk nekā pusotra miljardu grivnu jeb simt miljonu latu apmērā. Tagad Ukrainas deputāti atbalstījuši ieceri izveidot parlamentāro izmeklēšanas komisiju, apgalvojot, ka Timošenko darbībās “saskatāmas nodevības pazīmes” un ka viņa “darbojās citas valsts interesēs”.

Timošenko birojs šādas apsūdzības nosaucis par “pilnīgām blēņām”. Kā Eiropas Savienība, tā ASV asi nosodījušas bijušās Ukrainas valdības vadītājas tiesāšanu. Arī cilvēktiesību aizstāvji Ukrainā un citviet Timošenko ieslodzīšanu sauc par politisko atriebību, ko īsteno valsts prezidents Viktors Janukovičs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.