Centrāltirgus Gastronomijas paviljons remontdarbu laikā. Publicitātes foto

Tirgotājiem būs jāmaksā vairāk 2

Plašākai sabiedrībai paziņots, ka remontā esošais gastronomijas paviljons Rīgas Centrāltirgū (RCT) tiks atvērts novembrī.

Kokteilis
Šajos datumos dzimušajiem atlikušo ziemu jābūt īpaši uzmanīgiem – var notikt nelaime 1
Uzbrukums iespējams sešu mēnešu laikā! Minhenes konferences ziņojuma autori: Krievija, visticamāk, gatavojas iebrukumam Baltijas valstīs
11 acīmredzamas iezīmes, kas parasti raksturīgas tikai cilvēkiem ar ļoti zemu IQ
Lasīt citas ziņas

Paviljons savulaik slavu iemantojis, ne vien pateicoties kulinārijai, bet arī savai elastībai, piemēram, ātri kļūstot par basketbola laukumu vai Jaungada svinību vietu.

Neskatoties uz mazo plāna nobīdi un ieilgušajiem remontdarbiem, tirgus vadība sola lustīgo vietu pilnībā pārveidot un rudens nogalē prezentēt vēl nebijušu, pavisam jaunu un modernu paviljona konceptu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kādas izmaiņas sagaida privātuzņēmējus, kuri tirgū plāno strādāt? Vietu nomas maksa būs vidēji par 7% augstāka.

“Tas ir saistīts ar remontā ieguldītiem līdzekļiem, kā arī ar prestižu tirgoties vismodernākajā paviljonā,” paskaidro RCT.

Paviljonam būs divas daļas – pusi, kura ir tuvāk pilsētas kanālam, aizņems tā sauktais “food-court” jeb restorānu pagalms.

“Eiropas tirgos šāds formāts ir izplatīts – apmeklētāji var ne tikai nopirkt svaigus produktus, bet arī nogaršot dažādu valstu ēdienus,” turpina RCT.

Otras puses risinājums būs līdzīgs citiem paviljoniem – pa perimetru bodes, bet centrā – tirdzniecības saliņas.

Tirgus vadība arī nolēmusi ieviest uniformas jeb saskaņotus priekšautus.

“Padomā ir divi varianti. Pirmais, tirgotāji velk priekšautus ar RCT logo, otrais – ar sava uzņēmuma simboliku.”

Paredzēta arī videi draudzīgu iepakojumu lietošana.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.