Publicitātes foto

Tirgotājus aicina andelēties Miķeļdienas svinībās Valmiermuižā 0

Miķeļi ir laiks, kad diena un nakts ir vienādā garumā, ir noslēgušies visi rudens ražas novākšanas darbi. Arī nopļautā labība savesta zem jumta. Tā kā Miķeļi jau izsenis tiek atzīmēti ar lielām svinībām, un Valmiermuižas pils parkā solās būt varenas lustes, aicinām visus sestdien, 22. septembrī, no plkst. 11.00 līdz 15.00 uz Miķeļdienas svinībām un tirdziņu „Gardu muti”.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

Miķeļos ar svinībām un gardu mielastu tiek atzīmēta lielo darbu noslēgšana, galdā tiek celts viss, kas vasarā sarūpēts. Svinībām par godu Valmiermuižā ieradīsies tirgotāji no malu malām, līdzi vedot dārzeņus, sierus, gaļu, zivis un citus gardumus, ar ko mieloties un papildināt savus ziemas krājumus. Savukārt amatnieki būs parūpējušies par māla traukiem, kalumiem, koka darinājumiem, pinumiem un krāšņumlietām. Ikvienam būs iespēja izzināt tradīcijas, piedalīties dažādās darbnīcās, kā arī doties izjādēs kopā ar Valmiermuižas staļļa saimi.

Sanākušie varēs mieloties ar Valmiermuižas alus virtuves un darītavas meistaru sarūpētājiem ēdieniem un dzērieniem. Tieši 22. septembrī atsāksies tik iecienītās Latvijas garšu vēlās brokastis Valmiermuižā, kur ik nedēļu goda vietā būs kāda sezonāla garša, kas rodama mūsu zemes dārzos, mežos vai upēs! Garškopju kustība „Gardu muti” Miķeļdienas svinībās piedāvās savus jaunākos veldzējumus, kuru tapšanā izzināta pļavās rodamā bagātība!

CITI ŠOBRĪD LASA

Tirgotājus aicina pieteikties līdz 18. septembrim, rakstot uz [email protected] vai zvanot pa tālr. 27337798.

Savukārt 3. novembrī jau tiksimies Mārtiņdienas svinībās un tirdziņā „Gardu muti”!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.