Titulētā distanču slēpotāja Bjergena liek punktu savai karjerai 0

Par slēpošanas karalieni dēvētā norvēģiete Mārita Bjergena liek punktu savai karjerai, Norvēģijas raidorganizācijai NRK atklāja sportiste.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

Pašlaik 38 gadus vecā Bjergena ar 15 medaļām ir visu laiku titulētākā ziemas olimpisko spēļu dalībniece. Februārī notikušajās Phjončhans olimpiskajās spēlēs viņa izcīnīja divas zelta, vienu sudraba un divas bronzas medaļas.

“Nejūtu tik lielu motivāciju, lai par visiem 100% ziedotu sevi vēl vienai sezonai, tāpēc esmu izvēlējusies beigt savu karjeru,” neilgi pirms Norvēģijas čempionāta piecu kilometru sacensībām teica sportiste.

Bjergena karjeras laikā 303 Pasaules kausa individuālajās sacensībās izcīnīja 114 uzvaras.

Olimpiskajās spēlēs norvēģiete izcīnīja astoņas zelta medaļas, no kurām piecas bija individuālajās sacensībās.