Foto – Fotolia

Ļaujies sākuma un mīlestības vilnim! Tolteku horoskops gada pēdējām nedēļām 0

Perioda astroloģiskais raksturojums

Šis vilnis sākas no zināšanām un senām gudrībām, kas manifestē darbu ar sevi, lai iegūtu pilnīgu pārskatu un izstrādātu savu individuālo plānu. Lielisks laiks, lai iesaistītu prātu, un pa solītim saprastu, uz ko tad vēlamies iet. Viļņa noslēgumā ļaujot nostāties uz starta pozīcijas, lai varētu sākt realizēt tos sapņus, kurus vilnis izkristalizēs.

15.12.2015. Iesākumā bija vārds!

1 Muluk

KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Mūziķim Laurim Reinikam dzejnieces Magones Šutovienes dēļ jāsarkst: “Tas bija tā! Man gribējās kartupeļu maisu uzvilkt galvā…” 79
17 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
VIDEO. Talantīgā latviešu aktrise Ilze Vazdika atklāj, ko domā par vakcinēšanos: “Tas viss tracina!” 139
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Paparaci “pieķēruši” Keitu Midltoni ikdienā. Lūk, kā hercogiene izskatās, kad “darba laiks” ir beidzies 14
18 stundas
Lasīt citas ziņas

Diena, kas sniedz zināšanas no nekurienes. Iespēja atbildēt uz jautājumiem, uz kuriem atbildes parasti nav iespējas atrast. Lai gan jāpiemin, ka šodien iekrīt arī svēte, kas griež dienu kājām gaisā. Iespējams, ka atbildes, kas šodien atnāk, nav pareizas vai arī jautājums izrādās bija pa visam cits.

Šodienu grūti izmantot tiem, kuri nespēj uzdot jautājumus. Nav iespējams atrast atbildes, ja nav jautājumu. Ko tu vēlies šodien sasniegt? Kas tu vēlies būt? Kas ir tavs neatbildētais jautājums? Šodiena ir brīnumaina! Uzticieties dienai un ļaujiet, lai tā atnes atbildes, kuras tai ir jāatnes.

16.12.2015. Jebkuru attiecību spēks ir uzticībā!

2 Ok

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja jums šodien neparasti velk pie kāda viena cilvēka, tad tas ir OK! Šīs dienas duālisms nenovēršami norāda uz jūsu spēju būt uzticīgam. Cilvēks tieksies būt kādam svarīgs un tuvs. Ir īstā diena, kāda dēļ, ko paveikt, parādīt, cik otrs tev ir svarīgs un īpašs. Diena skaidri iezīmēs tos, kuri mums tiešām ko nozīmē.

Grūtāk klāsies tiem, kuri nav atraduši nevienu, kam dāvāt savu pieķeršanos uzticēšanos. Tie varētu justies apjukuši un iztukšoti.

17.12.2015. Radošs un prieka pilns darbs

3 Chuwen

Ja jums šodien darbs nesagādā patiesu prieku un nesniedz iespēju realizēties, tad jūs noteikti nedarāt to, ko jums būtu jādara. Šodien darbā meklēsiet neparastus risinājumus, labprāt uzstāsieties vai vismaz dosieties uz kādu sapulci.

Kādam varētu traucēt pārāk nekontrolējamie kolēģi, kuriem vairāk prātā būs jokošanās nekā racionāla pieeja un lēmumu pieņemšana. Tie, kas vēlēsies visu kontrolēt, šodien izjutīs to, cik tas ir neiespējami.

18.12.2015.Stabils kolektīvs

4 Eb

Šodiena manifestējas spējā gūt stabilitāti esot piederīgam kādam kolektīvam vai domu grupai. Kopīgas idejas un lēmumi, nesīs lielāku rezultātu nekā individuālie skatījumi. Kolektīvā ir patiesais spēkas. Mēs katrs esam daļa no kaut kā lielāka. Katrs ietekmējam šo lielo veselumu, bet tieši piederība šim lielumam, ļauj mums pašiem justies drošībā.

Individuālas idejas šodien netiks ņemtas vērā, ja nevarat dabūt vairākumu, tad atlieciet savu ideju uz rītdienu, tad tai būs lielāks spēks, lai ietekmētu sabiedrības.

19.12.2015. Individualitātes izrāviens

5 Ben

Šodiena ļauj ne tikai ieraudzīt, bet arī izraut uzvaru. Šodien dariet tikai to, ko patiesi vēlaties! Ja jūs ieraugāt iespēju realizēt savus sapņus, tad noteikti rīkojieties! Šodien viss izdosies tieši tā, kā esat iecerējuši. Vienīgais, kas tam ir vajadzīgs ir spēja noticēt saviem sapņiem un sākt darīt! Viss pa solim virzīsies līdz mērķim. Atpakaļ ceļa nav un nemaz vairs nav vajadzīgs.

Ja jūs neticiet sev un nezināt, ko gribat, tad šodienu nespēsiet izmantot. Neuzdrošinoties dzīvoet pa īstam, nekādus rezultātus arī nedos. Negūstot panākumus, apstājoties, vilšanās ir nenovēršama. Sevis žēlošana un padošanās. To nekādā gadījumā nepieļaujiet!

20.12.2015. Pasaule jūs slīpēs!

6 Xish

Šodienas pasaules pretestība mūs vēlēsies pilnveidot līdz ideālam. Prasības būs augstas, kurām mēs nekādi nespēsim atbilst. Ja mēs, ko piedāvāsim, tad saņemsim noraidījumu un pieprasījumu pēc augstākas kvalitātes rezultātiem. Šodienu variet izmantot, lai slīpētu detaļas un izskaistinātu iesāktās lietas, bet pabeigt diez vai ko izdosies.

Diena smaga tiem, kas paši pret sevi uzstāda augstas prasības, kas nav par sevi pārliecināti. Cilvēkiem varētu būt tendence uz pazeminātu pašvērtējumu. Mēs neviens nevaram būt perfekts, bet varam censties parādīt savu labāko pusi un gūt apmierinājumu no jau sasniegtā. Būt labākam par sevi vakar, jau ir maksimālā robeža. Neko vairāk prasīt no sevis nedrīkst!

21.12.2015. Pasaules lidojums

7 Men

Skaista diena, lai ieraudzītu visas pasaules skaistumu un plašumu. Lieliska diena stratēģiskiem mērķiem, vīzijām un tāliem nākotnes plāniem. Pagrieziena punkts, lai ieraudzītu ne tikai to, kur virzās iesāktais ceļš, bet arī īstais brīdis to koriģēt, lai sasniegtu maksimālo punktu.

Tiem, kam bail no augstuma, šodien ies smagāk. Arī tie, kuri apzinās, ka iet ne tajā virzienā, šodiena to iebāzīs acīs bez kompromisiem. Tas ne vienmēr var būt patīkami, bet dod iespēju kaut ko darīt lietas labā, lai saglābtu iesākto.

22.12.2015. Sadedziniet vecos tiltus

8 Kib

Šodienas pašpietiekamība iegūstama caur pārmaiņām sevī. Diena vēlas, lai mēs atmetam novecojošos paternus, sadedzinām stereotipus un vajadzības atbilst kādiem standartiem. Atļaujiet būt sev pašiem! Tieši tas sniegs gandarījumu un pārliecību par saviem spēkiem.

Dienas, kas sagaida spēju mainīties vai atteikties no nokalpojošām lietām, visgrūtāk panesamas tiem, kuri pieķērušies vecajām lietām un paterniem. Tie, kuri jūtās atkarīgi no citiem, būs grūti pieņemt to, ka pašiem jāstāv uz savām kājām.

23.12.2015. Izaugsme un attīstība

9 Kaban

Kad 9 Kaban sieviete nonāk līdz savai atslēgai, tad viņas rokās puķes uzzied. Šodien ir lieliska iespēja savas idejas attīstīt līdz plāniem. Tikai doma vai impulss spēj saņemt Dieva svētību un dod iespēju materializēties. Tāpēc šodien esiet uzmanīgi ar savām domāt, jo dienai tendence attīstīt visu. Uzpūst no mušas ziloni ir šīs enerģijas dižākā spēja. Izmantojiet to lietderīgi, lai izbaudītu skaistu dienu, nevis negatīvu emociju pārvērtiet depresijās! Visi dižie darbi sākas ar vienu soli!

24.12.2015. Vara pieder patiesībai

10 Etznab

Šodiena visiem būs smaga. Diena, kad patiesība nav noslēpjama, kad nāksies saskarties ar savu būtību tāda, kāda tā ir. Tas jau ir nepatīkami. Turklāt izpausme šodien būs uzstājīga un neatlaidīga! Esiet gatavi būt paši patiesi un stoiski pieņemt visu, ko diena jums nes.

Ja jūs sev un citiem mīlat melot, drusku piepušķot vai pat izlikties, tad šodiena nogriezīs visu putukrējumu nost, atstājot aukstasinīgu reālismu. Neraudiet, nepārdzīvojiet, bet pieņemiet uz izdzīvojiet! Arī tam kādreiz ir jāiet cauri.

25.12.2015. Viļņa atklāsme

11 Kawak

Šodien pat ziemā varat izdzirdēt pērkonu! Ko tur brīnīties? Tāda diena. Atklāsiet to, kas jums liksies pilnīgs jaunums un sen zināma patiesība, ko nekādi negribējāt atzīt. Šodiena to iznes virspusē kā putas virs viļņa. Skaists sākums jaunai dzīvei. Neko jaunu vairs nevar iesākt, bet ir iespēja saprast vecās lietas.

Reizēm atklāsmes var būt arī nepatīkamas. Rietumu dienas mēdz atnest arī asaras un skumjas. Bet atklāsme paliek atklāsme. Tā dod iespēju no tās kaut ko mācīties, lai paņemtu nākamajām dienām uz priekšu!

26.12.2015. Mīlestība viļņa maksimumā

12 Ahaw

Šodiena beidzot atnesīs mieru un harmoniju! Viļņa tālākais punkts ir absolūtā mīlestībā. Ko gan vairāk cilvēks var vēlēties Ziemassvētku laikā? Dziļš dvēseles miers un gaišums piepildīs katra sirdi, un atvērs to pasaules skaistumam. Lieliska diena, lai atvērtu Bībeli vai aizietu uz baznīcu, lai izjustu šo dziedinošo enerģiju caur sevi.

Kas varētu šādā dienā justies neērti? Vai tad var kāds nespēt pieņemt mīlestību, kura aptver pasauli, kura ir radījusi katru no mums? Es ļoti ceru, ka šādu cilvēku nav.

27.12.2015. Beigu sākums

13 Imix

SAISTĪTIE RAKSTI

Viļņa pēdējā diena ir iesākumā. Tas, kas spēj aizsniegties aiz absolūtas mīlestības ir ģimene un jauns sākums. Tā ir kā bērna piedzimšana, kas piepildīta ar cerībām un sapņiem. Viļņa pēdējā dienā viss jau ir paveikts, bet tas ir arī pirmais punkts, lai iesāktos kas jauns. Sapņot! Sapņojiet droši par lielām lietām! Kā tad savādāk var tās realizēties, ja pat neuzdrīkstaties par tām sapņot? Nebaidieties apņemties paveikt lielas lietas! Šodien ir īstā diena, lai pārskatītu iepriekšējā gadā paveikto un nospraustu jaunas apņemšanās jaunajā gadā. Tas jau tepat pie durvīm! Šodien nospraustas apņemšanās būs iespējams realizēt! Impulss aizsāk jaunu ciklu!

TOLTEKU KALENDĀRU PIEDĀVĀ TĀ VEIDOTĀJI

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Mūziķim Laurim Reinikam dzejnieces Magones Šutovienes dēļ jāsarkst: “Tas bija tā! Man gribējās kartupeļu maisu uzvilkt galvā…” 79
17 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
VIDEO. Talantīgā latviešu aktrise Ilze Vazdika atklāj, ko domā par vakcinēšanos: “Tas viss tracina!” 139
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Paparaci “pieķēruši” Keitu Midltoni ikdienā. Lūk, kā hercogiene izskatās, kad “darba laiks” ir beidzies 14
18 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
FOTO. Izdevies iemūžināt vienus no greznākajiem mazputniņiem Latvijā, kurus nevar sastapt pilsētas vidē 23
16 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
Pienācis laiks plūkt laurus! Horoskopi 20.septembrim
7 stundas
Lasīt citas ziņas
LE
LETA
Ziņas
Profesors Ģirts Briģis: viens no iespējamajiem risinājumiem cīņā ar Covid-19 – ieviest papildus ierobežojumus nevakcinētajiem 255
14 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
VIDEO. Talantīgā latviešu aktrise Ilze Vazdika atklāj, ko domā par vakcinēšanos: “Tas viss tracina!” 139
15 stundas
LE
LETA
Ziņas
Krievijas pētniekiem aizdomas par plaģiātismu Daugavpils tiesneša un pasniedzēja Arvīda Ozerska doktora disertācijas darbā 2
7 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
FOTO. Izdevies iemūžināt vienus no greznākajiem mazputniņiem Latvijā, kurus nevar sastapt pilsētas vidē 23
16 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
Pienācis laiks plūkt laurus! Horoskopi 20.septembrim
21:48
LR
Linda Rumka
Ziņas
“Filma atklāj mūsu sabiedrības šķērsgriezumu!” Ko gaidīt no jaunās pilnmetrāžas spēlfilmas “Bedre”?
21:32
LE
LETA
Ziņas
Krievijas pētniekiem aizdomas par plaģiātismu Daugavpils tiesneša un pasniedzēja Arvīda Ozerska doktora disertācijas darbā 2
21:31
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Paparaci “pieķēruši” Keitu Midltoni ikdienā. Lūk, kā hercogiene izskatās, kad “darba laiks” ir beidzies 14
18 stundas
LB
Latvijas Bizness
Ziņas
Latvijā aug otrs miljardu vērtais uzņēmums 9
12 stundas
LE
LETA
Ziņas
Nelikumīgi Latvijas-Baltkrievijas robežu šķērsojušo imigrantu mobilajos tālruņos konstatēta bērnu pornogrāfija 11
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Mūziķim Laurim Reinikam dzejnieces Magones Šutovienes dēļ jāsarkst: “Tas bija tā! Man gribējās kartupeļu maisu uzvilkt galvā…” 79
17 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Gobzems nokritizē Šlesera rīkoto pasākumu krastmalā: “Ja ir bail taisīt revolūciju, nav ko fleitēt par traktoriem un buldozeriem” 142
19 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Ilze Jurkāne: “Es negribu savu dzīvi mainīt atkal tikai tāpēc, ka ir cilvēki, kas nepotējas!” 249
21 stundas
LE
LETA
Ziņas
Sinoptiķu prognozes pirmdienai: mākoņains un vēss laiks
13 stundas
AK
Aija Kaukule
Ziņas
“Kad stājos teātra fakultātē, aktieri bija gandrīz Dieva vietā!” Saruna ar aktieri Juri Hiršu 17
Intervija 21 stundas
AL
Aigars Laurinovičs*
Ziņas
Aigars Laurinovičs: Traktorists jau sen vairs nav nomuļļājies, netīrs, mazliet paģirains vecis
22 stundas
LE
LETA
Ziņas
Uz Rēzeknes šosejas alnis ietriecas autobusā: ievainojumus guvis šoferis, bet mirušā dzīvnieka ķermenis ietriekts salonā 10
18 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Jānis Vaivods: “Mums ir jāmaina paradumi!” Pavisam drīz Barona iela tiks pārvērsta par gājēju un velobraucēju ielu 91
1 diena
LE
LETA
Ziņas
Traģēdija uz Liepājas šosejas: motociklists nenovaldīja “Kawasaki” motociklu, uzskrēja divām kravas automašīnām un gāja bojā 4
19 stundas
OZ
Olafs Zvejnieks
Ziņas
Olafs Zvejnieks: Pārāk mazs kompensējamo zāļu budžets. Kāpēc to uzzinām tikai pandēmijas vidū?
20 stundas
LE
LETA
Ziņas
“SpaxeX” pirmās civilās misijas locekļi atgriezušies uz Zemes sveiki un veseli 4
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. TV un radio personība Baiba Sipeniece-Gavare brīdina: lūk, kas notiek ar tiem, kas vēlas suni! 33
1 diena
OZ
Olafs Zvejnieks
Ziņas
Latvija atpaliek no kaimiņiem, savukārt Baltijas “tīģera” lomā Igauniju pamazām nomaina Lietuva 38
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Verners un Muntis
17 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Krāsaina, aromātiska un ļoti garšīga: ķirbja krēmzupa ar tīģergarnelēm, ingveru un konjaku 1
3 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. “Ar kreiso roku tikai tualetē kaut ko dara”: krišnaīts Uģis Kuģis paskaidro, kāpēc ēdiens jāpasniedz tikai ar labo roku 28
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Drosmīgs gailis un kaza izglābj vistu no vanaga nagiem 22
3 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kaspars Kambala sarīko pamatīgu skandālu, jo sieva bez viņa atļaujas nopirkusi jaunus krēslus 52
3 dienas
AG
Andris Grīnbergs
Ziņas
APTAUJA. Vai, jūsuprāt, nevakcinētajiem vajadzētu lielākus ierobežojumus? 171
3 dienas
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Gluži kā universālais veļas pulveris izmazgā melnumus, tā “cilvēciskā kļūda” attaisno šobrīd ikvienu varas grēku 86
3 dienas
LA
Latvijas Avīze
Kokteilis
Vēlams ķerties tikai pie lietām, par kurām ir pārliecība, ka ar tām izdosies tikt galā! Horoskopi no 20. līdz 26. septembrim
1 diena