Foto: burst.shopify.com

TOP 5 zodiaka zīmes, kam grūti pielāgoties jauniem apstākļiem un pārmaiņām 0

Stabilitāte neder visiem. Daudzi cilvēki, tieši otrādi, cenšās savu dzīvot tā, lai katra diena būtu kā jauna un piedzīvojumiem pilna. Taču ir arī tādi cilvēki, kuriem pat nelielas pārmaiņas dzīvē un jauni apstākļi var kļūt par īstu problēmu.

Reklāma
Reklāma

1. vieta – Vērsis

Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu
Lasīt citas ziņas

Neskatoties uz to, ka Vērsis ļoti mīl ceļot un mesties dažādos piedzīvojumos (jā, tas viņam patiešām patīk!), viņš priekšroku dod stabilitātei un komfortam. Viņš jūtas labi, kad ir pārliecināts un drošs par to, kas gaidāms rītdien.

2. vieta – Vēzis

Atšķirībā no Vērša, Vēzim pat ceļošana un pielāgošanās dažādiem jauniem apstākļiem sagādā problēmas. Un vispār, viņš vēlas, lai viss notiek pēc plāna, kādu viņš ir iecerējis, un ļoti pārdzīvo, ja kaut kas tomēr noiet greizi. Pārmaiņas Vēzim rada pamatīgu stresu.

3. vieta – Jaunava

CITI ŠOBRĪD LASA

Šīs zīmes cilvēki ļoti sīki izplāno savu dzīvi – līdz pat detaļai. Viņi to burtiski būvē kā kluču mājiņu. Jebkuras pārmaiņas viņus noved strupceļā, un ļoti, ļoti mulsina.

4. vieta – Mežāzis

Kā jau visas zemes stihijas zīmes, arī Mežāzis ir ļoti stabils un nosvērts. Pat emocionāli piedzīvojumi viņam nepatīk, tāpat kā krasas pārmaiņas dzīvē. Visu dzīvi viņš cītīgi darbojās un strādā pie tā, lai viņa dzīve būtu labāka, un nemīl, ka kaut kas nenotiek pēc plāna.

5. vieta – Zivis

Zivis pret pārmaiņām izturās salīdzinoši mierīgi un pat nemīl, ja viņu dzīvē iestājas rutīna, tomēr priekšroku viņi vienmēr dod tam, lai viss notiekošais būtu paredzams. Krasas, straujas izmaiņas dzīvē nepavisam nav tas, kas Zivīm patīk.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.