Foto: Pixabay

Trakajiem pieder pasaule: 5 visneprātīgākās zodiaka zīmes 8

Mēs visi raksturā esam ļoti dažādi: vieni no mums ir mierīgāki un nosvērtāki, bet citi nevar nosēdēt mierā. Mūsu vēlmi rīkoties lielā mērā ietekmē arī zvaigznājs, kādā mēs esam dzimuši.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
ChatGPT nosauc 10 visu laiku labākās dziesmas 7
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
VIDEO. “Māja pašā jūras krastā!” Grevcova un Brēmanis atraduši Kariņa privātīpašumu un filmējas pie tā 80
Lasīt citas ziņas

Lūk, visneprātīgākās 5 zodiaka zīmes, kas gan nemitīgi “aizdegas” ar jaunām trakām idejām, gan tās realizē:

5.vieta: Mežāzis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvju neprātība visbiežāk izpaužas profesionālajā sfērā. Viņi ir ārkārtīgi stingri un bezkompromisa priekšnieki. Privātajā dzīvē tāpat viņi vēlas visu kontrolēt. Nekad neatzīst savu vainu, lai arī cik ļoti viņiem nebūtu taisnība.

4.vieta: Vērsis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ārkārtīgi ietiepīgi. Viņi vienmēr ir pārliecināti par to, ka taisnība ir viņiem un centīsies to pierādīt līdz pēdējam. Tāpēc citu cilvēku acīs viņi izskatās gana neprātīgi.

3.vieta: Auns

Auni ir ekstremāli. Viņiem patīk riskēt un izveikt daudzas neprātīgas lietas. Viņu galvā nemitīgi nobriest jauni traki plāni, kas praktiski nekad nevienam citam nav saprotami un piepildās salīdzinoši reti, taču tas jau netraucē Auniem tajos piedalīties. Galvenais, ka pašiem prieks!

2.vieta: Vēzis

Vēžu galvenais iemesls ekstremālai rīcībai ir viņu nemitīgās garastāvokļa svārstības. Viņi var ilgstoši dzīvot mierīgu un līdzsvarotu dzīvi, taču tad, kad viņi “aizdegsies”, tad pasargāts nebūs neviens un nekas! Viņi kļūst nelīdzsvaroti, kad ir pārņemti ar kādu ideju – viņiem to vajag realizēt par katru cenu. Un apkārtējie tajā bieži vien ir iesaistīti.

1.vieta: Dvīņi

Lūk, arī vistrakākā un neprātīgākā zodiaka zīme. Nekad nevari būt pārliecināts par to, kas viņiem padomā. Galvenais pluss – ar viņiem nekad nav garlaicīgi. Ar savām ekstrēmajām darbībām viņi var iet līdz pēdējam punktam, tāpēc, ja jūs šaubāties savos spēkos vai spējās, neejiet kopā ar šiem cilvēkiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.