Arhīvs.
Arhīvs.
Foto – AFP/LETA

Franks Gordons: Tramps, sekss, Putins 17

Saspriegtā politiskā kampaņā bieži kaut kas pēkšņi “uzpeld”. Šoreiz īsi pirms Donalda Trampa un Hilarijas Klintones otrās publiskās vārdiskās divkaujas “uzpeldēja” ieraksts ar sarunu, kas pirms 11 gadiem notika kādā busiņā: līdzbraucējiem zviedzot, Tramps kā prasts, vulgārs tēviņš plātījās, ka viņam kā slavenībai padodas arī precētas sievietes, ļaujot grābstīties, bāzt roku kājstarpē – un tādā garā.

Reklāma
Reklāma
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 9
Ukrainas galvenais izlūks palika dzīvs – detaļas, kā Kijivai izdevās izjaukt “Putina vilku suņa” atentātu pret Budanovu
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet
Lasīt citas ziņas

Tā nu ASV būtisko politisko un sociālo problēmu vietā visu aizēnoja sekss, jēli vīrišķi jociņi. Efekts graujošs – Trampam, protams. Vairāki republikāņu dūži riebumā novērsās, un bijusī ASV valsts sekretāre Kondolīza Raisa pat ieteica Trampam atteikties no kandidēšanas. Kaut kas nebijis amerikāņu demokrātijas vēsturē!

Tramps nomurmināja kaut ko par sen aizmirstajām draiskulībām un debatēs ar Klintoni atgādināja savai oponentei par viņas vīra Bila Klintona mīlas dēkām prezidenta amatā. Viņš pat bija pieaicinājis sievietes, kurām prezidents Klintons savā laikā “neķītri uzmācies”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tādā zaņķī nu grimst cīņa par to, kam nākamos četrus gadus jāvada pasaules spēcīgākā lielvalsts.

Taču ar visām jēlībām un klačošanu 8. novembra gaidās atkal un atkal tiek minēts Vladimira Putina vārds. Ne velti Klintone norāda, ka Tramps ASV prezidenta amatā nebūtu daudz kas vairāk par Putina “darbarīku”. Viņasprāt, Tramps ļaus Putinam darīt to, ko viņš vēlas, un pēc tam viņa vietā taisnosies.

Ļoti nopietni ņemams pazīstamās Krievijas apstākļu pazinējas un vēsturnieces Annas Eplbaumas brīdinājums, ko publicē “Washington Post”. Viņa citē šādu informāciju: “ASV izmeklē potenciālo slepeno Krievijas plānu – izjaukt novembra vēlēšanas.” Šāds scenārijs jau ticis īstenots – pilnībā vai daļēji – citās zemēs. Krievija varētu ar tās “hakeru” palīdzību diskreditēt ne tikai Hilariju Klintoni, bet visu ASV demokrātisko procedūru. Un vēl cita varbūtība: vēlēšanu dienā vai pirms tās krievu “hakeri” mēģinās ielauzties ASV balsošanas sistēmā. Tā ir ļoti komplicēta un viegli bojājama, kā tas, piemēram, notika Floridā 2000. gadā. Arī tad, ja tieši tā nebūs, Tramps gādās par to, lai pat baumas par vēlēšanu viltošanu radītu Amerikā masu histēriju. Un ne tikai ASV, bet visā pasaulē amerikāņu demokrātijas prestižs tiks iedragāts. Tas nu ir izvēlētais mērķis!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.