Foto LETA

Trešdien gaidāms sniegs, kas pāries lietū 0

Pievieno LA.LV

Šodien Latvijā ir gaidāms sniegs, kas rietumu rajonos pāries lietū, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Veselam
Onkologs nosauc lietas, kas var palielināt vēža risku: dažas no tām atrodamas gandrīz katrā virtuvē
Veselam
Kā saprast, ka tuvojas infarkts? Pazīmes, kuras nedrīkst norakstīt uz stresu, nogurumu vai kuņģi
Ukraiņi iesaka krieviem bēgt no Krievijas: Peskova vārdi liek izdarīt satraucošus secinājumus 3
Lasīt citas ziņas

Sinoptiķi prognozē, ka ir gaidāms sniegs un slapjš sniegs, bet rietumu rajonos līs. Salīdzinoši zemās gaisa temperatūras dēļ izveidosies apledojums. Pūtīs rietumu virziena vējš, kas piekrastē brāzmās sasniegs ātrumu līdz 15 metriem sekundē.

Gaisa temperatūra būs mīnus 1, plus 5 grādu robežās. Pozitīva gaisa temperatūra būs Kurzemē, kā arī valsts centrālajā daļā, tikmēr Vidzemē un Latgalē arī dienas laikā tā būs zem 0 grādu atzīmes.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā dienas pirmajā daļā pārsvarā gaidāms slapjš sniegs, kas brīžiem pāries lietū. Pēcpusdienā nokrišņi mitēsies, tomēr debesis joprojām būs apmākušās. Maksimālā gaisa temperatūra būs ap plus 3 grādiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.