Foto: LETA

Trešdien būs sausāks, saulaināks un vējaināks laiks 0

Naktī uz trešdienu Latvijā, sākot no rietumiem, nokrišņi mitēsies un mākoņu kļūs mazāk. Nakts sākumā valsts austrumos vēl pamatīgi līs, vietām snigs, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Eksperti atklāj 5 uztura bagātinātājus, kuri šoruden glābs tavu imunitāti: nē, sarakstā nav D vitamīna
Šāds skats vērojams ilgu laiku… Saeimas ārkārtas sēdē redzamā deputātu attieksme “izsit korķus”
“Man riebjas veids, kā to pasākumu ir sačakarējuši” – karstā reportāža no soctīkliem par Doma laukumā notiekošo 44
Lasīt citas ziņas

Trešdien saule mīsies ar mākoņiem. Dienas pirmajā pusē daudzviet gaidāms īslaicīgs lietus un krusa, vēlāk – vairs tikai vietām.

Naktī piekrastē, no rīta un dienā visā valstī rietumu, dienvidrietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 13-18 metriem sekundē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gaisa temperatūra nakts izskaņā noslīdēs līdz -1..+4 grādiem; pēcpusdienā būs +5..+10 grādu.
Rīgā vēlā otrdienas vakarā lietus mitēsies; trešdien palaikam spīdēs saule un iespējami īslaicīgi nokrišņi. Naktī pūtīs neliels dienvidrietumu vējš un gaisa temperatūra pazemināsies līdz +1 grādam; dienā rietumu, dienvidrietumu vējš brāzmās pūtīs līdz 16 metriem sekundē un gaiss iesils līdz +9 grādiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.