Foto – Shutterstock

Trešdien pūtīs auksts vējš, debesis skaidrosies 0

Pievieno LA.LV

Trešdien Latvijā gaisa temperatūra nepakāpsies augstāk par 0..+5 grādiem, turklāt pūtīs austrumu vējš ar brāzmām 8-13 metru sekundē, Kolkā līdz 17 metriem sekundē.

Kokteilis
Kā cilvēks pats var zināt, ka viņam “uzlikta ļaunā acs”? Piecas pazīmes, kurām ezotēriķi piešķir lielu nozīmi
Lietuvā izsludina valsts mēroga ārkārtējo situāciju
RAKSTA REDAKTORS
Varbūtība ir augsta… Pabriks, balstoties uz savu pieredzi augsta līmeņa sarunu vešanā, izsaka versijas par CIP direktora lidojumu uz Maskavu
Lasīt citas ziņas

Sākot no valsts austrumiem, debesis skaidrosies. Kurzemē saglabāsies mākoņains laiks. Vietām – galvenokārt valsts dienvidrietumos – gaidāmi sīki nokrišņi.

Rīgā tiek prognozēta mākoņu izklīšana. Saglabāsies mērens austrumu vējš ar brāzmām līdz 11 metriem sekundē, gaiss iesils līdz +3 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

No ziemeļaustrumiem pastiprinās anticiklona ietekme, atmosfēras spiediens paaugstinās.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.