Foto-LETA

Trīs jauni rīdzinieki nozog auto, lai pavizinātos 0

Pievieno LA.LV

Valsts policijas (VP) darbinieki par automašīnas zādzību Rīgā aizturējuši trīs jauniešus, kuri savu rīcību skaidroja ar vēlmi “nedaudz pavizināties”, informē policijā.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

Pagājušajā nedēļā, 17. jūnija rītā ap pulksten 4:00 Ceļu policisti pamanīja kādu aizdomīgu “Volkswagen Golf” markas automašīnu. Automašīnas šoferis, ievērojot policistus, sāka uzvesties neadekvāti un metās bēgt. Policisti uzsāka pakaļdzīšanos, un pēc brīža bēgošais transportlīdzeklis veiksmīgi tika apturēts. Automašīnā atradās trīs jaunieši. Pārbaudot automašīnas datus, policisti konstatēja, ka tā nepieder nevienam no tajā esošajiem jauniešiem. Sazinoties ar automašīnas likumīgo īpašnieku, policisti noskaidroja, ka pāris stundas iepriekš automašīna nozagta Rīgā, Kristapa ielā.

Jaunieši tika aizturēti un nogādāti Rīgas Kurzemes policijas iecirknī. Aizturētie ir 1996.gadā un divi 1995.gadā dzimuši jaunieši. Jaunākais no aizturētajiem jau iepriekš divas reizes bijis sodīts par zādzībām, arī viens no 1995.gadā dzimušajiem jauniešiem ir nonācis policijas redzeslokā saistībā ar zādzību un laupīšanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizturētie jaunieši paskaidroja, ka nozaguši automašīnu, jo gribējuši ar to nedaudz pavizināties.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par svešas kustamas mantas slepenu vai atklātu zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.