“TTT Rīga” grauj Samsunā un brauks uz Ungāriju 0

FIBA Eiropas kausa izcīņā sievietēm “TTT Rīga” grupas turnīra pēdējā spēlē izbraukumā ar 94:35 sagrāva Samsunas “Canik” komandu, kas kopējā komandu rangā ļāva pakāpties uz astoto pozīciju un astotdaļfinālā iegūt sava laukuma priekšrocības.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim

“TTT Rīga” komandai pēc iespējas lielāka uzvara deva iespēju kāpt kopējā komandu rangā un tikt pie iespējami vieglāka pretinieka astotdaļfinālā. Savu uzdevumu rīdzinieces izpildīja līdz galam, nemotivēto “Canik” komandu graujot līdz pat spēles finālsvilpei. Intriga nebija, toties iznāca uzvara ar 59 punktu pārsvaru.

Elīna Babkina spēli sāka “Canik” sākuma sastāvā, taču nospēlēja tikai septiņas minūtes un guva divus punktus. Samsunas komandai motivācija zuda jau pēc pirmās ceturtdaļas un komandas līderes šoreiz saņēma atpūtu spēles laikā.

Astotdaļfinālā “TTT Rīga” pretinieces būs Ungārijas “Cegled”. Astotdaļfināla spēles paredzētas 19. un 26. janvārī.

FIBA EIROPAS KAUSS
C GRUPA
Samsunas “Canik” (Turcija) – “TTT Rīga” 35:94
(9:34, 21:54, 26:72). Kulibali 11, Sandriča 7, Mirčeva 5; Krastiņa 20, Baško-Melnbārde 16, Sazerlenda 15, Eglīte 10, Eibele 9, Kārtere, Priede pa 7, Kūlīte 6, Paugaite 2+10AB, Veidere 2.
Tabulā: 1. “Galatsaray” 6-0, 2. “TTT Rīga” 4-2, 3. “Dinamo” 1-5, 4. “Canik” 1-5.