Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tu būsi ļoti azartisks! Horoskopi 11.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Kopumā šodien ir viena lieliska ziņa – nebūs nekādu problēmu ar veselību un arī slimības tevi neapdraud.

Vērsis

Tu būsi ļoti azartisks – īpaši tas izpaudīsies pret spēlēm, konkursiem, loterijām, akcijām. Iespējams, kādam arī veiksies, tomēr pārāk aizrauties ar to nevajadzētu.

Dvīņi

Tava uzmanība šodien būs vērsta uz finanšu jautājumiem. Šis ir labvēlīgs laiks tirdzniecībai, kā arī pirkšanai – pārdošanai. Šodien tu vari iegādāties veiksmīgi dažādas lietas savam mājoklim.

Vēzis

Stipra koncentrēšanās uz materiālajiem jautājumiem tev nedod mieru. Nav izslēgts, ka tev gaidāmi lieli tēriņi nākotnē vai neapmaksāti rēķini. Šodien nav laba diena preču iegādei – tās, visdrīzāk, būs ar defektiem.

Lauva

Laiks pāriet no vārdiem uz darbiem. Tev jākoncentrējas uz darbiem un tie jādara. Sadzīviskas problēmas var novērst tavu uzmanību no svarīgākiem jautājumiem.

Jaunava

Jaunavām laiks paplašināt savas zināšanas un prasmes – viss veidosies veiksmīgi. Veiksme ir tavā pusē šodien, tāpēc izmanto to!

Svari

Darbā tevi gaida ilgi gaidītās uzslavas no priekšnieka. No otras puses – ja tu sen esi domājis mainīt darbu, bet neesi izlēmis, tad arī šis ir piemērots brīdim tam!

Skorpions

Zvaigznes tev iesaka izvairīties no pārvietošanās pilsētā pirmajā dienas pusē- iespējamas traumas un avārijas. Ja tomēr tas ir neizbēgami, esi ļoti, ļoti uzmanīgs.

Strēlnieks

Lielisks laiks radošiem darbiem, zinātnei, sportiskiem sasniegumiem. Ja tu esi plānojis sarakstīt grāmatu, uzzīmēt gleznu vai izdarīt kaut ko citādi radošu, šis ir īstais brīdis tam pievērsties.

Mežāzis

Dzīvesprieka tev būs maz, lai arī enerģijas it kā netrūks. Vajadzētu vairāk padomāt par produktiem, ko tu lieto uzturā, šķiet, ka tas varētu būt viens no tavas sliktās pašsajūtas iemesliem. Tāpat iespējams, ka tev trūkst vitamīnu organismā – vajadzētu to pārbaudīt analīzēs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Liela loma šodien būs itin visiem tiem jautājumiem, kas attiecas uz darbu un finansēm. Citu cilvēku ietekme uz tevi šodien, visticamāk, nebūs labvēlīga, tāpēc nejautā viedokli, bet rīkojies tā, kā tu pats uzskati par pareizu.

Zivis

Šī ir diena, kad tev gribēsies izvirzīt lielus mērķus, tajā skaitā – materiālos. Realizēt iecerēto nebūs viegli, tomēr situācija var būt mainīga.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.