Foto: Shutterstock

Tu krīti sapnī: 11 lietas, par ko šie sapņi tevi brīdina 0

Krišanas sajūta sapnī ir pazīstama daudziem, un vairums gadījumu šie sapņi par kaut ko patiešām brīdina. Bieži vien, mēs miegā izjūtam sajūtu, ka krītam no mazāka vai lielāka augstuma un visbiežāk tā nav pārāk laba zīme. Sapņu tulks šos sapņus traktē dažādi: daži apgalvo, ka krišana sapnī sola jaunas dzīves sākumu, bet citi – ka brīdina par nepatikšanām un bīstamām situācijām.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

1. Ja tu pamosties no tā, ka krīti, tevi, visdrīzāk gaida kāds notikums, kas kardināli mainīs tavu dzīvi. Ja pēc šīs krišanas tu izjūti bailes, visdrīzāk, tev ir jābūt gatavam kādām nepatikšanām. Savukārt, ja pēc pamošanās tev ir pozitīvas emocijas, tas nozīmē, ka visdrīzāk gaidāmais notikums būs pozitīvs.

Foto: unsplash
CITI ŠOBRĪD LASA

2. Ja sapnī kāds tevi pagrūž no augstuma, tas nozīmē, ka tev ir kāds ļoti bīstams ienaidnieks. Pamēģini atcerēties šo sapni detaļās, daudziem cilvēkiem izdodas izskaitļot šo cilvēku.

3. Ja tu sapnī piedzīvo kritienu pēc kāda smaga, emocionāla pārdzīvojuma, tas nozīmē, ka tu, visdrīzāk, tiec vaļā no iepriekšējām problēmām un sāc savu dzīvi no baltas lapas.

Foto: Unsplash

4. Ja tu sapnī krīti no trepēm – gatavojies grūtībām.

5. Ja tu nokrīti no balkona – tas nozīmē, ka tevi gaida nopietnas nepatikšanas.

6. Ja tu sapnī krīti no jumta, gatavojies globālām pārmaiņām. Sapnis, visdrīzāk, brīdina par to, ka ceļā uz jauno dzīvi tevi sagaida dažādas grūtības.

Foto – Fotolia/samiramay

7. Ja tu sapnī esi nokritis un neesi spējis piecelties, tas nozīmē, ka drīz tev nāksies pievarēt kādu ļoti lielu un grūtu pārbaudījumu, pēc kura tev tomēr izdosies iegūt miera sajūtu un virzīties uz priekšu.

8. Ja tu sapnī kritiena rezultātā zaudē samaņu, tas liecina par to, ka tev ir veselības problēmas. Savukārt, ja tev ir sapnī parādījies cits cilvēks, kas ir zaudējis samaņu, tas nozīmē, ka kādam no taviem tuviniekiem ir pēdējais laiks parūpēties par savu veselību.

Foto: Pixabay

9. Ja tu sapnī krīti no kalna, tas nozīmē, ka tev jābūt uzmanīgam uz ceļiem – gaidāma nelaime. Ja tuvākajā laikā tu plāno doties garākā braucienā, esi ļoti, ļoti uzmanīgs.

10. Ja pēc sapņa, kurā tu krīti, pamostoties tu izjūti fiziskas sāpes, tas nozīmē, ka drīzumā tu uzzināsi par kāda tev tuva cilvēka nodevību.

11. Ja sapnī krītos tu kliedz, tas liecina par to, ka tevī ir daudz baiļu un uztraukuma. Šāds sapnis ataino tavu emocionālo stāvokli un nesola neko labu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.