Foto – LETA
Turpināsies atkusnis. Laikapstākļu prognoze piektdienai 1
Ceturtdienas vakarā un naktī uz piektdienu gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz +2..-3 grādiem, uz ceļiem no jauna veidosies apledojums, prognozē sinoptiķi.
Nosaukti septiņi dārzeņi kuri burtiski svilina taukus vēdera daļā
10 produkti, kurus sievietēm pēc 40 vērts ēst biežāk
“Mūsu apmeklējums ilga 5 sekundes.” Lauras bērnu “Siguldas zoo” sakodis dzīvnieks
4
Piektdien debesis pārsvarā klās mākoņi, vietām gaidāms neliels lietus un dūmaka.
Pūtīs mērens dienvidu vējš, un maksimālā gaisa temperatūra būs 0..+5 grādi.
Rūpala vēršas plašumā. Ir jauni aizturētie – cik robežpārkāpēju šoreiz bija “sabāzti” vieglajā auto?
Tu noteikti par to nekad nebiji vēl domājis – kāpēc lielie kaķi neprot murrāt, bet mazie māk
FOTO. VIDEO. Kāpēc Nauris Didrihsons negribēja filmēties kopā ar sievu? Elīna beidzot atklāj patiesību
Rīgā piektdien nav gaidāmi būtiski nokrišņi, pūtīs mērens dienvidu vējš, gaisa temperatūra naktī svārstīsies ap nulli un dienā pakāpsies līdz +2..+3 grādiem.
Dzīvnieku patversmes vadītāja: “Pie nāves nevar pierast, to nevar sagremot, to nevar aizmirst, piedot vai palaist…”
FOTO, VIDEO. Lēdijas Gāgas uzstāšanās Džo Baidena inaugurācijas ceremonijā “sašūpo” soctīklus: dziedātājas tērps un putna piespraude bijusi slēpta ziņa
Jaunups: Kariņš sliktās ziņas nemitīgi atliek par nedēļu. Atbildīgāk būtu pateikt, kā mēs dzīvosim turpmākos divus mēnešus



